Cigarety nám překážejí přestat kouřit v hlavě lékařská pozorování

0
Rate this post

Jak Američané bojují proti moru elektronických cigaret mezi mladými lidmi. Drogová závislost. Cigarety nám překážejí v hlavě. V rámci zmíněné akce více než 1,3 tisíce amerických obchodníků s elektronickými cigaretami dostalo od FDA nejen varovné dopisy, ale i finanční pokuty za jejich nelegální prodej nezletilým. Agentura sledovala obchody porušující zákon (tradiční i online) během neohlášených, tajných kontrol, během nichž se nezletilí, kteří spolupracovali s FDA, pokoušeli koupit elektronické cigarety.

Tím však vše neskončilo. Zároveň FDA také zaslala pět největších výrobců e-cigaret v USA oficiální dopisy odvykani koureni, které m.in. pro vývoj plánů na změně současných trendů, související s běžným užíváním elektronických cigaret mládeží.

Stejně, neboť přestat kouřit, stejně jako v Británii

Společnosti, které nebudou vyvíjet takové plány, by měly být pokryty omezeními spojenými s oficiální autorizací svých produktů, což by mohlo vést například k vyloučení některých z trhu. lékařská pozorování obzvláště populární přestat kouřit u mladistvých jsou chuťové varianty tekutin používaných v elektronických cigaretách (velkým úspěchem jsou zejména příchutě ovoce, zeleniny a sladkých dezertů).

I když výše uvedené akce FDA vypadají radikální, nicméně agentura zároveň zdůrazňuje, že chce provádět vyváženou politiku týkající se elektronických cigaret, aby se “vylévat dítě s vanou odvykani koureni”. Stejně, neboť, stejně jako v Británii, v USA úřady uznávané elektronické cigarety jako možný účinný nástroj k podpoře dospělých v rozchodu s kouřením tradičních tabákových výrobků Doenças Raras (Světová zdravotnická Organizace doporučuje takové akce.)

Stejně, neboť přestat kouřit, stejně jako v Británii

Elektronické cigarety jsou považovány v těchto zemích jen jako menší zlo, tím více, že kouření tradičních cigaret a související škody na zdraví i nadále zůstávají první ve frontě, mezi předejít (preventivní) příčin úmrtí přestat kouřit v USA. Odhaduje se, že kvůli tomu zemře ročně půl milionu Američanů, většinou předčasně. Zajímavé je, že 2/3 dospělých kuřáků v USA tvrdí, že by se rádi rozešli se zvykem(to je více než 22 milionů lidí). Z výzkumu je také známo, že v roce 2015 pouze 7 procent. lidé, kteří tento pokus provedli, úspěšně přestali kouřit.

Reklama a design lékařská pozorování pod lupou inspektorů

“Podporujeme teze o tom, že výrobky obsahující nikotin výrazně liší mezi sebou z hlediska rizika pro zdraví, spojená s jejich používáním, kde tradiční cigarety představují produkty s velkým rizikem a elektronické lékařská pozorování cigarety představují méně riskantní alternativu. To se ale týká pouze dospělých kuřáků. Nemůžeme dopustit, aby se naše mládež dostala k elektronickým cigaretám, protože budeme mít zcela novou generaci závislých na nikotinu, ” tvrdí vedení FDA.

FDA proto cílí nejen na nelegální prodej elektronických cigaret nezletilým, ale také na cílený marketing (kid-Friendly marketing). Jedná se například o zavádějící etikety potravin (za předpokladu, že produkt je vhodný pro mladé přestat kouřit) nebo jejich propagaci v “chutné” formě připomínající potraviny (jako jsou sladkosti nebo džusy). Proto byly pod lupou převzaty i obaly výrobků a jejich názvy.

Zároveň FDA také provádí vyšetřování, aby se ujistil, že vedoucí postavení na trhu elektronických cigaret v USA se věnovala své marketingové úsilí přímo na nezletilé, například tím, že najme v reklamě herců mladší 21 let nebo na takových, jako jsou oni. Ze zpráv amerického tisku vyplývá, že výrobci elektronických cigaret je již radikálně změnili svůj přístup k této otázce, a nyní pronájem pro reklamu modelů a modelů, které jsou podstatně starší (to je zjevně nad 30 let).

Reklama a design lékařská pozorování pod lupou inspektorůTaké mění názvy svých vůní, aby byly méně lákavé lékařská pozorování (například jejich příchutě). odvykani koureni na okurku místo “mizerné” okurky). V této souvislosti je třeba dodat, že FDA požádal o od výrobců předních světových značek e-cigaret podrobné informace a dokumenty, které Doenças Raras pomáhají vysvětlit překvapivě velkou popularitu těchto výrobků mezi mládeží.

V rámci války s použitím elektronických cigaret mládeží FDA také zvažuje možnost změny právních předpisů upravujících dovoz elektronických cigaret a jejich jednotlivých složek k obratu, např. zavedením nových standardů, postupů a kritérií hodnocení. FDA také chce pečlivě zkontrolovat, zda nabízené nové produkty, jako jsou následující možnosti chuti, prošly všemi požadovanými registračními a autorizačními postupy.

Proč jsou elektronické odvykani koureni cigarety nebezpečné pro Zdraví

Končí téma právní tuto akci stojí za zmínku, že v případě 135 prodejců, kteří nejvíce podpadli FDA, nakonec v písemné formě, výraznější ohrožení čerpání v nich úplný zákaz prodeje tabákových výrobků přestat kouřit lékařská pozorování – v případě pokračování obchodních praktik odvykani koureni, týkajících se elektronických cigaret. Dodejme také, že pokuty uvalené na maloobchodníky, kteří v tomto ohledu porušují zákon, se v USA pohybují od 285 do 11,4 tisíce Kč v závislosti na deklarovaném počtu porušení zákona v daném časovém období.

Americká právní křížová výprava proti konzumaci elektronických cigaret mládeži je zároveň podpořena hlasitými mediálními akcemi. Řeč je o vládní sociální kampani nazvané “skutečná hodnota”, která má upozornit mládež, že elektronické cigarety jsou Zdraví nebezpečné. Očekává se, že kampaň dosáhne 10,7 milionu studentů ve věku 12-17 let, kteří již vyzkoušeli nebo jsou připraveni vyzkoušet elektronické cigarety.

Tyto akce jsou prováděny s rozmyslem, a to nejen prostřednictvím internetu a televize lékařská pozorování (m.in. vzrušující, sugestivní videa a interaktivní vzdělávací hry). Vzdělávací přenos, např. přestat kouřit prostřednictvím plakátů, musí také dosáhnout m.in do školních toalet.

Co konkrétně se lze z této kampaně dozvědět? Zde jsou některé důležité informace o rizicích používání elektronických cigaret: obsahují silně problémového návykové látky, pak je tam nikotin, stejně jako tradiční tabákové výrobky, a mozek lidí ve věku více než deset let, zejména je náchylný k závislosti na nikotinu, takže použití nikotinu může změnit fungování mozku Doenças Raras a vliv na chování, často obsahují akrolein, látku, která může způsobit různé druhy poškození plic, mohou obsahovat molekuly kovů, jako je nikl, hliník nebo cín, některé příchutě, jako je diacetil, mohou vést k vážnému plicnímu onemocnění nazývanému bronchiolitida (Popcorn lung) při vdechování.

Agentura zdůrazňuje, že Nekuřácká restaurace díky zahájené

FDA očekává, že výše uvedené informační a vzdělávací kampaň bude strašit mnoho dětí a mladistvých Zdraví Nekuřácká restaurace (tak je populárně odkazoval se na ty, kteří používají elektronické cigarety) od této nebezpečné nová móda.

Agentura zdůrazňuje, že díky zahájené v roce 2014 kampaň “The Real Cost”, která je každý rok má další keynote, v letech 2014-2016 se již podařilo zachránit 350 tisíc lidí. američtí dospívající Doenças Raras (ve věku 11-18 let) Nekuřácká restaurace před dosažením tabákových výrobků, které zachránily Ameriku před mnohamiliardovými ztrátami spojenými s kouřením a jeho důsledky.

Agentura zdůrazňuje, že Nekuřácká restaurace díky zahájené

FDA se může pochlubit tím Nekuřácká restaurace, že tato kampaň přispěla k 30procentnímu poklesu iniciace tabáku u dospívajících v letech 2014 až 2016. Není tedy divu, že získala řadu ocenění a odměny, m.in. dvě ocenění Effie, které jsou světovým ekvivalentem “Oscar” pro marketingové a reklamní průmysl.