Tyto příspěvky přestat kouřit vedou k tomu výzkumná práce

0
Rate this post

“Tyto příspěvky vedou k tomu, že nemůžete klidně doporučit přechod od tradičních cigaret k nekonečné používání elektronických cigaret jako kompletní a plně efektivní rozchodu s kouřením”,-píší odborníci NEJM. Tím více, že účinnost současné jsou již na trhu po mnoho let, lék používaný při léčbě závislosti na nikotinu (bupoprionu – je k dispozici pouze na lékařský předpis) je blízko k ve studii Hayeka metody vyztužený e-cigaretami.

Autoři nemáme odpovědi zdůrazňují proto, že podle jejich názoru, elektronické cigarety jako metoda na odvykání kouření, je třeba doporučit jen v tom případě, když udělají všechny ostatní doporučené výzkumná práce Food and Drug Administration metody (ne v souvislosti s podporou behaviorální), při tomto je nutné určit minimální možnou dávku wdychanej prostřednictvím e-cigaretu je nikotin a přesně určit termín, kdy se přestane používat přístroj.

Popsaná studie se výzkumná práce netýká polské populace

Elektronické cigarety podle zkušeností polských praktiků

Popsaná studie se výzkumná práce netýká polské populacePopsaná studie se netýká polské odvykani koureni populace. Zeptali jsme se odborníků z kliniky proti kouření Velkopolského pulmonologie a Thorakochirurgie. Eugene a Janusz Zeylandov v Poznani o svých zkušenostech s těmito novými zařízeními.

“Na naší klinice nevidíme lidi se závislostí pouze výzkumná práce na elektronických cigaretách. Někdy mezi kuřáky jsou lidé pravidelně používají zaměnitelné elektronické cigarety s tradičními “” – odpověděla Eva Хрящевска a Března odvykani koureni-Ласковска.

Na klinice, jako základ na cestě

Oni, že někteří lidé, kteří mají v anamnéze závislosti na běžných cigaret, po dobu kuřáky elektronických, ve chvílích, kdy situace je vnímán jako těžký, mohou se vrátit k původní závislosti, tj. ke kouření tradičních cigaret.

Doporučují elektronické cigarety jako metodu odvykání kouření odvykani koureni?

Ne. A to “kvůli tomu, že látky inhalované z elektronických cigaret jsou také toxické-objevují se studie o jejich škodlivých účincích na zdraví.”  Poznamenali, že přechod na inhalaci vyhřívaného tabáku může být také považován za užívání omamné látky a tím i udržování mechanismu závislosti v ne zcela definované, měřitelné dávce. “Zmíněný v článku takzvaný brankový efekt (Gateway effect) také nemluví o použití takových zařízení,” dodávají v komentáři zveřejněném na webu Health Odborníci.

Jaké metody odvykání kouření doporučují Zdraví výzkumná práce?

“Na klinice, jako základ na cestě k odvykání kouření, bereme na sebe práci na motivaci pacienta, a pak přizpůsobit program odvykání kouření k individuálním potřebám člověka. Zase, v rámci stacionárního ošetření pacienta-pro lidi s velkou motivací přestat kouřit, máme plány na další rozvoj 5-denní programy pro odvykání kouření pomocí цитизина. V tomto programu je důležitá intenzivní psychóza, terapeutické intervence a rehabilitace. Program je modelován na obrázku během Iascl v roce 2017 Seo Hong Gwan M. D. Ph. Dále z Národního onkologického centra v Koreji, ” píše se v komentáři.

Dlouhá cesta přestat kouřit

Je lepší nikdy začít kouřit, protože zbavit se zvyku je velmi obtížné. Z vědeckých studií vyplývá, že pro většinu narkomanů pouze 6-7. pokus se ukáže jako účinný. V Polsku Od počátku 90. výzkumná práce let minulého století došlo Zdraví k poklesu spotřeby tabáku, přičemž u žen nebyl tak výrazný jako odvykani koureni u mužů. V roce 1996 kouřilo 40 procent. obyvatel Polska a 19,4 procenta. rezidentky.

V roce 2014 to bylo 28 procent. a 17, 2 procenta. Hlavní statistický úřad letos spočítal nejen kuřáky tradičních cigaret Zdraví, ale i uživatele elektronických cigaret (údaje za rok 2018). Ukázalo se, že kouřil: jen cigarety-27,8 procenta. Nekuřácká restaurace muž, cigarety a elektronické cigarety-4,8 procenta. Panov, a uživatelů pouze elektronických cigaret bylo 3,1 procenta.

Pokud jde o, bože, to je: kuřáků výhradně cigaret bylo loni 15,4 procenta, 3,3 procenta. kouřil tradiční i elektronické cigarety, a jen ta poslední-1,7 procenta. žen. Zajímavé je, že zatímco mezi kuřáci tradičních cigaret, převažují lidé se základním odborným a základním vzděláním, mezi uživateli elektronických cigaret, převažují lidé s vyšším, středním a vzděláním.

Elektronické cigarety Doenças Raras v USA pod palbou

Elektronické cigarety už několik let útočí na Ameriku. Bohužel i americké střední školy. Kvůli epidemickému rozsahu jejich použití nezletilými americké úřady zvýšily poplach a nasadily proti elektronickým cigaretám těžké zbraně.

Elektronické cigarety Doenças Raras v USA pod palbouAmerická vládní agentura FDA Nekuřácká restaurace (Úřad pro kontrolu potravin a léků USA), ovládající trh spotřebního zboží a zdravotnických výrobků pro zajištění bezpečnosti, zdravotnictví, oznámila, že se start bude největší v historii koordinovanou akci na boj s kouřením. Důvodem je, že tabákové výrobky ještě nikdy nebyly tak atraktivní pro mládež jako nyní.

O tom svědčí m.in. úžasný příběh o úspěchu jedné z značek elektronických cigaret v USA. Jedná se o produkt, který vypadá jako normální flash disku, on se nabíjí přes USB port a namísto čistého nikotinu doručí ji Doenças Raras v podobě více rychlých a výkonných soli, ke stažení z malých výměnných kazet.

Při použití aerosolu vyrobeného takovým zařízením můžete údajně získat” uspokojení ” téměř stejné jako při kouření běžné cigarety. I když tyto a všechny ostatní e-cigarety jsou navrženy tak, teoreticky, pouze pro dospělé, a to zejména ty, kteří chtějí rozloučit s kouřením tradičních cigaret, ale v praxi se ukázalo, že v USA velmi rychle se stala populární gadgety, masivně používaný teenagery a dospívající.

Nejnaléhavějším Nekuřácká restaurace a nejdůležitějším naším

“Používání e-cigaret mládeže dosáhlo epidemie, a proto musíme podniknout drastické kroky k zastavení mnoha souvisejících hrozeb. Nejnaléhavějším a nejdůležitějším naším úkolem teď je zastavit prodej elektronických cigaret nezletilým Doenças Raras “” – varoval nedávno Scott Gottlieb, ředitel americké vládní agentury FDA.

Podle nejnovějších datům o používání tabákových výrobků, zveřejněných agenturou centra pro kontrolu a prevenci nemocí Nekuřácká restaurace (CDC), v roce 2017 elektronickými cigaretami se těšili na 2,1 milionu studentů středních škol v USA.  Pro srovnání, kouření tradičních cigaret bylo povoleno pouze 1,4 milionu školáků. Zajímavé je, že na třetím místě v žebříčku popularity tabákových výrobků mezi americkými mladistvými byly doutníky (1,3 milionu).

Dodejme, že elektronická zařízení na doručování nikotinu překonala tradiční cigarety z hlediska popularity mezi studenty středních škol v USA již v roce 2014.

  • 2,1 milionu amerických školáků uvedlo v roce 2017 používání elektronických cigaret
  • 1,4 milionu amerických školáků uvedlo v roce 2017 používání tradičních cigaret

Americké politiky znepokojují nejen fakta o rozsahu výskytu e-cigaret mezi mladými lidmi, ale i výsledky výzkumů, které ukazují, že kolem 80 procent. dospívající nevidí významná zdravotní rizika spojená s jejich užíváním. To vše přimělo americké úřady, aby podnikly koordinované kroky zaměřené na dodržování zákona upravujícího trh s tabákovými výrobky. Zaměřila se na konkrétní výrobce a distributory elektronických cigaret, kteří podle úřadů porušili platné zákony týkající se jejich prodeje nebo propagace, pokud jde o nezletilé spotřebitele. Je doprovázena velkou vzdělávací kampaní.