Diskuzní fórum – zivot-bez-cigarety-c-2 – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj všichni, tady kytlinka….. Takže……jsem 10-tý den na Champixu jako den D jsem si stanovila den 8-mý, neb jsem to chtěla mít už za sebou (stále jsem o tom přemýšlela). Ale nevím, jestli jsem to neuspěchala. Papula mi pořád lítá, jakou mám chuť na cigáro (nejhorší je to ráno). Nevím, jestli to trochu není i tím počasím, ale mám depky, výbuchy vzteku a jsem taková nijaká. Nic mě neba, z ničeho nemám radost i manžel mi leze na nervy s tím, jak je nadšený, že už tři dny nekouřím. Nutno podotknout, že jsem si musela přiznat, že nekouřím jen díky tomu, že nemám doma cigarety, protože bych prostě nevydržela jen kolem nich chodit. A teď další přiznání…….včera a předevčírem jsem byla vyžebrat jednu cigaretu u sousedky…..ale tak hezky jsem se tím uklidnila, že jsem v pohodě vydržela do konce dne. Měla ze mě srandu, když viděla, jak si to užívám. No a teď mi řekněte, jestli na sebe můžu být hrdá?! I když je fakt, že v porovnání se 40-ti cigaretami je ta jedna skoro nic. No, pokračuju v Champixu a doufám, že i ta jedna cigareta dennně pro mě bude časem “nepřijatelná”. Zase se ozvu….

06.09.2007 09:19 | kytlinka Ahojky. Úplně Tě chápu jak Ti je. Jsem od pátého dne užívání Champixu bez cigarety. Myslela jsem si jaká nejsem frajerka a jak to dobře zvládám. I ve společnosti jsem odmítla cigaretu, když jsem naznačila jakou mam chuť. A měla!!Dnes jsem už osmý den jsem bez cigarety a připadá mi, že mám čím dál větší chuť.Zatím jsem ale pořád pevně přesvědčena, že chci opravdu skončit. Ale nevím nevímco bych dělala, kdybych tu cigaretu doma nějakou měla.

Musíme fakt vydržet. Nechci už začínat znovu. Drž se. Lenka

06.09.2007 14:06 | někdo neznámý

Ahoj , úplně Tě chápu. Já jsem na Champixu 20dní, 6den bez cigarety, ale chuť je větší a větší… nevím , jestli jsem ještě neměl počkat delší dobu na účinek Champixu.Bojím se, že i když jen jednou šáhnu po cigaretě, tak v tom pojedu znovu. ALe odpor k ní necítím, tak nevím… Ahoj Jirka. A drže , já to taky zkusím…

06.09.2007 14:35 | Jirka

Ahoj všichni, 4. to byl měsíc, co jsem přestala kouřit a cigaretu bych si s chutí dala, i když beru Champix. Ale já ji prostě nevezmu do ruky, protože už nikdy kouřit nechci. Prostě to musíme vydržet, pořád se to bude zlepšovat a ta chuť bude menší a míň častá. Tak buďte stateční a nekuřte, přece si nikdo z nás nemyslel, že to bude lehký a jednoduchý.

06.09.2007 17:09 | někdo neznámý

Jo ,tak tak,nikdo to neměl jednoduchý ani lehký, já mám za sebou celou kůru champixu, stála mě 6000, (stejně jako ciga) takže toho vůbec nelituju.Dneska je to asi 77 dní co nekouřím aje mi fajn. Barák přestal smrdět , moje šaty i auto. Vydržať!!!!!!

06.09.2007 23:32 | Martin

Vydržte! Chuť na cigaretu je i přes léčbu Champixem běžná. Průměrně trvá asi 10 týdnů, postupně slábne a objevuje se méně často. Pak už by Vás neměla obtěžovat. Hezký den.

14.09.2007 20:03 | MUDr. K. Zvolská

Zobrazit všechny příspěvky