Diskuzní fórum – zdrava-vyziva – Odvykání kouření

0
Rate this post

Tak nejdříve pro Pepeho, můžeme si tykat? Tady si ani nikdo pokud vím nevyká, díky. Anyní ještě k té zdravé výživě. Je také dobré a zdravé ráno si dát lžíci pravého panenského olv. oleje. To mě poradila známá, která to již déle to užívá, opět si dělám ovoc. a zelenin. štávy, alespon tak nejím, už jsem konečně začala jíst, ale krotím se. Po tom oleji ani cigareta nechutná, to mám z dřívějška. Apokud trpím zácpou tak jím i semena z dýně a slunečnic a není problém. Dají se koupit běžně v zelenině.

07.12.2007 14:33 | zdenka

Přátelé, pro dnešek jsem dokadil….ne že bych měl střevní potíže…to je náš termín pro skončení práce v AutoCADu..:o)))…..jsem tu právě včas….zdravá výživa !
Taky jsem nakoupil ty různý semíka a dlabu to večer místo buráků a brambůrek. Olej – mám zbytek konopného, ženě to někde vnutili já to konzumuji, pak najedu na ten olivový podle Zdenky, ale nevím jestli ráno. Čerstvou mrkev a citronádu už jsem vám popisoval, ještě jím ovocné a zeleninové saláty, úplně jsem doma přestal pít pivo a kořalku omezil na minimum. Kafe teda normálně – 2-3 denně.

07.12.2007 15:33 | Honza

Abyste si nemysleli, že jsem cvok, tak krom toho nahoře sním úplně všechno, nejraději kachnu na medu, svíčkovou, vepřový se sýrem……no a pak všechno ostatní jídlo, který přede mne někdo položí…..

07.12.2007 15:42 | Honza

Jo jo jo kachnička ááách tu bych si dala mňam asi půjdu na nákup. Hamy ham to se budeme mít. Odpustit si cígo a ještě mňaminky to bych asi nepřežila. Je pravda, že v cizině mají výbornou zeleninku upravovanou ale masíčko a čokoládička a vůbec haminky mňaminky. No u nás v lednici je teď je jen asi 2ks vajíčka a ňákej taveňák tak asi fakt budu muset na nákup ach ach

07.12.2007 16:17 | Markét

Hele Markét, koukej jít nakoupit, asi budeš pěkná podvýživa…:o)))…musíme být silní na ten náš boj, a co kdyby ti přišla návštěva nebo někdo z rodiny by se cestou domů zapoměl najíst..:o))) Na večerní šichtu u PC jsem si nachystal na talířek datle, fíky, rozinky, sušený banán. Zkusím na netu najít jógové cviky, abych příště věděl že šavásána je leh na zádech apod.

07.12.2007 17:16 | Honza

Uh uf. To jsou věci. Třeba datle a fíky jsem nikdy neměl, o józe ani nemluvím…aspoň že ten AutoCad znám:D

07.12.2007 20:46 | Pejsek

To je stejně děsný je to jak v hospodě. Vždycky se sejdeme začneme klevetit a nakonec stejně skončíme u jídla. To je prostě jednička mezi tématy. Jídlo jídlo a samý jídlo. Pak nemáme myslet jen na to co slupneme. Doplněila jsem mírně ledničku je to cca 3-4hod. a ona už je skoro prázdná. Ty moje kobylky a já se na to vrhli a je po všem. Ráno můžu vyrazit znovu. Abych si snad koupila RVHP tašku. Nestačím to zásobovat.

07.12.2007 21:16 | Markét

Hafane, na józe jsem byl 3x, datle a fíky mají dneska všude, extra mi nechutnají, ale lepší než hulit. AutoCad je dobrá zábava.

07.12.2007 21:32 | Honza Ahoj všichni! Markétko, to cígo si musím opatřit, inhalátor je fakt dost hnusnej.Pejsku, jóga je super. Já to zpočátku dost podceňovala, ale máme cvičitelku, která studovala v Indii a není to žádná rychlokvaška, fakt to umí. Vždycky nás našteluje do polohy, při které se celí třeseme, svaly nám div neprasknou, musíme tak chvíli vydržet a přitom nám říká, že si v každé poloze musíme najít prvky relaxace. Po prvních hodinách jsem nemohla chodit, ale teď už to jde.

Na žrádlo musím zapomenout, jsem jak pašík, vyrostly mi i prsa, hi,hi. Ale bohužel nejen ty.

07.12.2007 22:43 | Jiřina

Lidičky já jsem si připadala v Egyptě jako blbka – tam měli na mísách růžové oválné plody. No zeptali jsme se jak se to jí. Číšník řekl, že se to ukusuje (jako jablko) vevnitř byla pecka pěkná oválná. No chutnalo to jako sladký ořech a taky to bylo pěkně tvrdý tak na vylomení zoubečků. Mám takový pocit, že jsme jim sežraly dekoraci. Když to totiž dali na ten tác asi za 2dny tak to bylo hezky tmavě hnědé sladké rozplyzlé a byly to ty datle v čerstvé podobě. No člověk nemusí vědět všechno.

08.12.2007 09:26 | Markét

Zobrazit všechny příspěvky