Diskuzní fórum – zacinam-znova – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj všem, tak asi po desáte zkusím znova stát se nekuřákem. Kouřím hodně moc, někdy 40 denně. Už se sotva nadechuji do schodů, začínám pociťovat v těle jaksi nezdravo. Mám v krabičce ještě dvě tyčinky, prostě si další nekoupím. Mám zbytek žvýkaček z minulého pokusu, tak šáhnu po nich, vím, že to bez nějaké podpory nedokážu. Jsem hrozný srab :-((((((((((( Hance držím moc palce, vše bude OK. A vám všem, co už máte nějaký ten týden nekouření za sebou, držím palce a gratuluju.

29.11.2007 18:00 | Květinka Ahoj Květinko,já jsem to udělala úplně stejně. Nekoupila jsem další a teď je mi fajn. Zrovna dneska jsem si říkala, že je mi fajn po těle ale i na duši. První dny byly hrozný, nejhorší pro mě asi 3den. Potom to bylo lepší a lepší. Pořád si musím hledat aktivity, které odvedou moje myšlenky na cigaretu. Ale je před vánoci, takže já mám pořád co na práci. Tak vysmejčíno jako budu mít letos jsem snad ještě neměla, protože něco dělám třeba i dvakrát za sebou, jenom aby mi to dlouhou vydrželo. Snad i napeču cukroví. Ne že bych nikdy nepekla, ale u nás se preferují spíš chlebíčky, jednohubky.

Takže držím palce a když ti bude nejhůř přijď sem.

29.11.2007 18:34 | yveta Ahoj Květinko, dlouho už jsem tě tady neviděla. Kdysi jsme si držely palce v boji proti hulendu a pak ses ztratila.A zase našla..:o)))Tak vítej zpátky :o)) Držím palce. Piš a bud tady s námi pomáhá to, ale to ty už víš..:o)))

Iveta..3 měsíce a 2 dny bez

29.11.2007 20:30 | někdo neznámý

Yvet,cítím se stejně,máš pravdu když se něco dělá, tak není chut kouřit.Ale tenhle vánoční schon doléhá hlavně na ženy,já vždycky vidím co ta moje má práce a já mám celkem klídek a pohodu,ale neboj taky jí pomáhám.Ale nesnáším nakupování.Zdravím tě

30.11.2007 07:00 | Pepe

Teda Pepe, tebe bych chtěla mít doma: Fakt pomáháš? To můj muž ten se tedy neangažuje. Nechtěl bys mě přijet navštívit? Víš, že bys mi jako pomohl, já bych ti potom udělala dobrej čajíček nebo kávu a potom bys zase mohl jet domů. To bys koukal, jak by tě chuť na kouření přešla, páč bys měl tolik práce, že by na něco ostatní nebyl čas.

30.11.2007 15:13 | yveta

Yvet,ruku na srdce,zrovna moc nepomáhám,spíš se hledím někam uklidit a tam to přežít,přijel bych rád na čaj,mě kafe nechutná,ale všichni jsme z různých konců,což je škoda, víš jaká by to byla bomba se všichni jak si píšeme,někde sejít ,vzít pár fotek a pokecat,já jsem z Mladý Boleslavi ahoj

03.12.2007 10:15 | Pepe

To si tady před tím než začal myslel skoro každej že je srab. Já jsem děsivej srab a není to tak hrozný jak jsem myslel. 40 je docela dost, ale věřím že to zvládneš. Minulý pokusy ber jen jako trénink. Držím palce.

29.11.2007 20:35 | Pejsek

Květinko,pročítal jsem si odpovědi doktorky taky na těhlech stránkách a myslím si ,že musíš brát mnohem víc náhradního nikotinu.Při 40 cig. denně to už je nějaká dávka.Už takhle dáš asi šílený prachy za cigára,takže zkus mnohem víc nikotin.přípravků.Nikotin rakovinu nedělá tu dělá dehet aj.Nebo zkus champix.Držím palce.Zdravím tě

30.11.2007 06:53 | Pepe

Ahoj Květinko, posledně jsi to s těma žvejkačkama nezvládla, jestli chceš opravdu přestat, nech si napsat Champix. Držím palce.

30.11.2007 08:34 | Franta

Zobrazit všechny příspěvky