Diskuzní fórum – vydrzim-nevydrzim-toto-voni – Odvykání kouření

0
Rate this post

Dnes jsem bez cíga 3den. A musím vydržet. To co mě dostalo nekouřit byla moje kamarádka, která hulí jako továrna v hospodě, ale před dětma jsou s manželem (taky kuřák) úplní nekuřáci a ona mě sprdla, že na horách se nebude kouřit jedině venku na mrazu. Už ani v lyžárně ne. Tak to mě dostalo, já přece nebudu při pivku chodit ven minule bylo až -15°C a postávat s cigem venku to se na to raději vykašlu. No na hory jedu až na konci ledna tak snad vydržím.

01.12.2007 17:09 | market Čauky Markétko….no důvody jsou různé….:o))))))..ááááále jedno ti povím,ju?…všechny jsou správné!!!!!…kamarádce vytři zrak…..ta bude valit bulvy :-)))))))))…chodit ven na mráz???…jako nějaká socka??? ;-)…tááák na to se vyprdni….přece se nenecháš takhle ponižovat……..hlavně vydrž a kdyby si přeci jen měla nějakou tu chuť….kup si v lékárně nějakou náhražku…..byla by škoda,do toho znovu spadnout…….třetí,čtvrtý den je ještě těžko člověku….ale bude líp….uvidíš ;-)…TY TO VYDRŽÍŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..a né,že ne…… a že to jako voní,jo?…..je to hnusnej odpornej smrad!!! …cožéééé???…nějaký připomínky??….:o)))))))))…a nechci slyšet ani slovo….. ;-)…hodně štěstí a pevné nervy !…..

…V…

01.12.2007 17:30 | Verulík

Díky,ale největší chuť jsem měla dneska , když jsem táhla nákup domů. Doma se držím, ale venku je to děsný. Mám chuť běžet na chodbu na cígo. Raději nevylejzám. Náhražku jsem si dnes objednala elektronickou cigaretku ta¨k mi snad dorazí do středy to máme sraz s holkama v hospůdce to bude dřina. Zatím jsem ani své rodině raději nic neoznámila a cigára mám v kabelce. Snad si všichni všimnou, že nebudu kouřit (když vydržím) jsem totiž komunikativní kuřák. No zítra se zabavím asi mytím oken.

01.12.2007 17:36 | někdo neznámý