Diskuzní fórum – vesele-ale-i-smutne – Odvykání kouření

0
Rate this post

nepodepíši se, jak je zde zvykem, ale to sami pochopíte, já bych tu s vámi po té nevydržela)))(((( ALE CO ZAVINIL CHAMPIX . když jsem začala brát tento lék tak jsem pozorovala že mám jakousi plynatost, už jste o tom psali, ale až na tuto vyjímku, jsem to zvládala((((()))) TAK VÁM PARKUJI NA PARKOVIŠTI ,UŽ JSEM MĚLA ŘÍZENÍHO TAK AKORÁT, A V TÉ DOBĚ JSEM PŘI BRANÍ CHAM. JEŠTĚ KOUŘILA. DÁM SI KAFE NO A TU CIGARETU, A V TOM SE TO STALO, TRAPAS NA CELÝ ŽIVOT, PROSTĚ JSEM NA SVÉ DOČASNÉ PROBLÉMY ZAPOMNĚLA A KDYŽ JSEM ZAKAŠLALA, TAK ZE MNE VYPADL TAKOVÝ NEVINNÝ PRDÍK ))))) , NO CO, JÁ BYLA PŘESVĚDČENA ŽE TO NIKDO NESLYŠEL, VELKÝ OMYL, ZA MNOU NA LAVIČCE SEDĚLI DVA KLUCI, NO TY JEJICH POZNÁMKY NA MÉ POZADÍ, NO ČERVENÁ JSEM BYLA AŽ VÍTE KDE, PROTOŽE ONI NETUŠILI KDO JSEM, ALE JÁ HNED ANO, PODLE HLASU. KDYBY TAM SEDĚLI ZA MNOU AŽ DO RÁNA, TAK JÁ SE ZA ŽÁDNOU CENU NEZVEDNU, JEN ABY JSEM SE S NIMI NEVIDĚLA Z OČÍ DO OČÍ, ALE ASI TO TUŠILI, TAK SE KONEČNĚ ZVEDLI A PROŠLI KOLEM, ALE SYN SOUSEDA MĚ POZNAL, A BYL TAK TAKTNÍ, ŽE POUZE ŘEKL PROMINTE, A ODEŠLI. TO SMUTNÉ NA TOM VŠEM JE, ŽE JE TO 18 DNÍ CO TENTO KLUK SE ZABIL, NÉ VLASTNÍ VINOU V AUTĚ. DOST ČASTO NA TO MYSLÍM. TAK HOLKY KDO BERETE CHAM. POZOR NA TO NADÝMÁNÍ. )))(((( PŘEJI HEZKÝ VEČER.

21.12.2007 18:00 | někdo neznámý

Zdeni, vždyť je to lidské.

21.12.2007 18:37 | někdo neznámý

)))))))(((((

21.12.2007 19:04 | někdo neznámý

Tento problém je velmi nepříjemný ale bohužel se to stává. CHAMPIX za to možná nemůže s plynatostí trpím taky a CHAMPIX neberu, možná že to bude v celkové změně metabolizmu. Ale tato otázka je na dlouhou a odbornou diskuzi. Možná každý z nás tady má nějaké poznatky. Například – 6 týdnů bez cigarety a pocit v hubě jako po flámu a vykouřených 40ks. Atd.

23.12.2007 08:36 | Fido

……o plynatosti nemluvím, měla jsem pocit, že nemůžu mezi lidi, jak to bylo hrozný. Ta pachuť v puse byla opravdu hnusná, jsem měla pocit, že po hulení jsem v ní měla líp 🙂 ……. neboj, to bude dobrý

23.12.2007 09:26 | kytlinka

my doma přestávali společně, oba s champixem (společné zážitky utužují rodinu, ne?) tak mám menší srovnávací vzorek…. Manželova plynatost bohužel se vytrvale drží ať dělá co dělá… pocit pachuti trval pár dní po skončení s cigaretama u obou, ale došli jsme k tomu, že jsme to prostě začali cítit. Teď už dobrý, oba se držíme.

25.12.2007 12:30 | Broučinka

Zobrazit všechny příspěvky