Diskuzní fórum – v-hospode-bez-cigara – Odvykání kouření

0
Rate this post

Tak jsem včera po 30 letech zapařil bez cigára…a ono to šlo. Hned jsem to všem vykecal – kuřáci tiše záviděli, nekuřáci pochvalně mručeli. Chuť byla, ne že ne, ale jak Yvet pěkně napsala: Začalo mě bavit s tím bojovat !!! Všem hezký nekuřácký víkend, bavte se tím taky.

01.12.2007 11:08 | Honza …taky jsem včera byla zapařit. S potěšením jsem zjisila, že z 9 lidí kouřili jen 3, přičemž ještě před rokem to bylo obráceně. :o) Když jdu na party s nekuřákama po cigáru ani nevzdechnu, ale stačí jen jeden kuřáček a už musím bojovat. Asi se toho nikdy nezbavím, ale dobrá zpráva je, že je to lehčí a lehčí. Honzovi patří gratulace..:o))) Všem držím palce..zvládneme to..:o)

Iveta 3 měsíce a nějaké drobné bez..

01.12.2007 11:43 | někdo neznámý ….tož to je supéééér!!!!!…….hmmmm……tak tohle byla těžká zkouška a zvládl si to na jedničku s hvězdičkou!!!…ze srdce ti gratulíkuju!!!……snad si i někoho ze třídy třeba inspiroval…;-)…já mám z hospody zatím strach a vyhýbám se jí jak čert kříži……..to posezení nad jedním krásně oroseným……uffffff…týýýý jofka…..to bych se s toho taky orosila…….kdepak,kdepak….já si dávám ještě zákaz…….alkohol mě svádí ke špatným věcem….

..V…

01.12.2007 13:51 | Verulík

Já nekouřím jenom 3dny a nevím co budu dělat na srazu s holkama ve středu. Poradíš co jsi dělal s rukama? Já moc nekouřila tak 5cigaret za dem no, ale v hospůdce kde se kouřilo to byla i víc jak krabička za večer. Nebo letos na dovče v teplíčku co drinčík to 2-3kousky. Kouřila jsem pořádně hlavně k pití a pokecu. Doma nekouříme (manžel kuřák já rádoby ted nekuřák) a v práci se také nekouří, na obídek chodíme do nekuřáckých hospůdek, to snad vydržím, ale ta středa v hospůdce s holkama?????????

01.12.2007 17:32 | market …neboj Market…to bude v klidu…….a kdy ti asi přijde ta e-cigareta???…mohla by sis jí vzít sebou,když přijde za včas……jinak vidím,že finančně se neomezuješ,táááákže klíďo si kup i náplasti….ty už tě nevytrhnou,jsou za pár kaček oproti e-cigaretě……a až půjdeš ve středu za holkama,tak si jí můžeš diskrétně nalepit a nikdo o tom ani nebude vědět…….a ruce zaměstnej tak,že budeš pořád objímat sklenici… :o))))…nebo si můžeš hrát s prstýnkama….nebo něčím takovým…….já když se nudím a potřebuji zaměstnat ruce,mám ve všech kapsách nasypaný různě veliký korálky a hraju si s nima……..fakt to funguje….

…zkus to… 😉

01.12.2007 18:08 | Verulík

Díky další rada nad zlato. Náplastě snad nepotřebuji, mě chybí spíš nádech výdech a pohyb ladné ruky s cígem. Jo a pravda mám vztek. Začala jsem kouřit někdy ve 14 tenkrát za totáče normal no a dneska je člověk vyvrhel s cígem. No snad to vydržím. Zítra jsem ještě doma. Mám tendenci si říkat ale jednu bych mohla a tak, ale vím že nesmím. Ach jo. Každopádně ještě jednou díky.

01.12.2007 20:06 | Markét

Pište děvčata pište, supr se čtou ty vaše debaty, člověk se zasměje i poučí.
A ta e-cigareta to je zase co? …jdu to lovit na netu…:o)))

01.12.2007 21:55 | Honza

Já osobně chápu e-cigaretu spíš jako zdravější kouření než nekouření. :0) Ale rozhodně nechci nikoho odrazovat, hlavně že to prospěje zdraví…

01.12.2007 22:19 | Pejsek

To jo ale když bude nejhůř je to jen nikotin zrovna jako náplastička. Navíc jsem si objednala jednu slabou sadu a jednu už bez nikotinu. Jak říkám mě hlavně na nekouření chybí ladný pohyb ručky a nádech+výdech při komunikaci. Oh jak to ve filmech (těch starých) vypadá elegantně. No už doooooost já furt držím. (4dny) bez ničeho! Žádný pomůcky. Dnes jsem se byla projít venku a dobrý. No zítra bude taky den a podvádět se nedá. Je to jen náš boj. Tak pa

02.12.2007 14:44 | Markét

Market, prosím kde jsi objednala e-cigaretu, já nekouřím 4měsíce, ale teď mám krizi a chybí mi ta siesta u kafe, máš s tím nějakou zkušenost, napiš. Díky Teri

02.12.2007 14:52 | někdo neznámý Já jsem na stráky přišla náhodou při hledání takového diskuse je to elektronická cigareta cena ale rozhodně nepřipomíná cigára sada tě vyjde na 4tisíce. Je i obchod na Praze 3 a 8 nebo přes E-shop k dodání do 2 -max 10dnů stránky jsou www.elektronickacigareta.cz tam najdeš vše všetně reklam z Itálie a Turecka , návodu k použití atd NEKUŘ bude ti líp 02.12.2007 15:13 | Markét

Teri neřeš krizi cigárem dej si raději panáka (jestli tedy neodvykáš i alkoholu) už jsi vydržela tak dlouho tak si raději jdi do kina na nějaký filmek nebo tak. Jak píšou prý je dobrý plavání (ale ne pro mě brrrrrrrr studí) mě pomáhá čokoládka a dortíky, ale za pár ední neprolezu dveřma. Ach jo ale cvičení mě nebaví tak ale třeba tebe jo? Udělej něco pro zdraví a budeš se určitě lépe cítit než po cígu. Měla by jsi jen výčitky svědomí VYDRŽ PRŤKA VYDRŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.12.2007 15:30 | Markét

Markét, umím si tě docela představit, jak ladně a komunikativně nasáváš to e-cigáro, vsadím se že brzy z toho bude móda a ty e-cigára budou i jako módní doplněk barevně laděný k outfitu (k hadrům).
Včera a dneska jsem zkušebně vysadil náplasti a dost to se mnou kroutí, Jasně že nic nebude, v záloze mám žvejky. A jak se mi dýchá to je bomba !!!

02.12.2007 16:09 | Honza No máš pravdu, na těch www.stránkách si můžeš na zakázku nechat udělat i e.cigáro ze 14karátového zlata tak to už je přeci frajeřina. Já tedy objednala pro sebe bílý. Jo a v Letňanech je to v bazénu šílený já tam chodila protože tam ve fitku dělala ségra tak jsem tam měla vše grátis ale to je delší doba. Se mnou to kroutí jako blázen, jo ale jak jsem psala podvádět se tady s naší českou náturou prostě nedá. Buť kouříš nebo ne. Jedno tajně za bukem to asi není nejlíp ne? Tak papa a lepší typi na nějaký sportík. Já totiž ukrutně nerada sportuju a to jsem původně měla býti baletkou tak nevím. 03.12.2007 08:28 | Markét

Jestli nerada sportuješ a chceš typ, napadají mě už jenom šachy a sex..:o)))

03.12.2007 15:16 | Honza

Šachy jako sport neberu a sex no po 20letech manželství již není rozhodně sportem na zapocení no ale dobrá :o)))) Haha. Tak něco jinýho!

03.12.2007 21:36 | někdo neznámý

Však jsem to taky nemyslel jako plnění manželských povinností.!?

03.12.2007 22:22 | Honza

Zobrazit všechny příspěvky