Diskuzní fórum – teda-market – Odvykání kouření

0
Rate this post

Nemusíte se mnou souhlasit, ale ta Markét, ta to tady drží, je to takový živočišný element, co tomuto foru dává štávu))) NIKDY NEZAPOMENE NA DRUHÉ, JEJÍ REAKCE JSOU RYCHLÉ A VTIPNÉ,. PROSTĚ ŽENSKÁ DO NEPOHODY, OPĚT O JEDEN DŮVOD VÍCE SE TĚŠIT DO PRAHY. Hlásím, že mám za sebou další nekuřácký den a Hani co ty??? tak se držte, tož zvládneme to né, nesu žadna prdka)))))) ahoj všem, jdu konečně balit dárky, bála jsem se zda to zvládnu, ale jiná cesta nevede, jenom vám řeknu, že se to vrací v podobě třeba toho, jak jsme všeci loni o štedr. večeru zpívali koledy, vnučka chodí do sboru, nasadila hlas, my se chytli, no paráda, a to ty vánoce byly u nás hezké pořád, tak jim to nesmím zkazit. musím to zvládnout. držte se!!!

19.12.2007 18:07 | zdenka

jo jo, taky chválím Markét, fakt to tu drží. Já samozřejmě taky nekouřím, ale jen silou vůle a jsem pro změnu lítostivá, dneska jsem prvně za svoji 19denní nekuřáckou éru řvala jako malá holka. Asi dělají svý blížící se svátky, ale kromě toho jsem se tento týden dozvěděla, že 2 lidé, které dobře znám a svým způsobem mám ráda, jsou na tom zdravotně hodně špatně….tak se raději nebudu moc rozepisovat, abych depkou nenakazila ostatní. A ta cigareta by mi fakt bodla!

19.12.2007 18:41 | HanaR

Holky máte pravdu, každej by chtěl mít v partě někoho jako Markét. Je živelná, nezlomná, dává pozitivní energii. Máme velkou kliku, že přestáváme kouřit zrovna jako ona, protože s ní je to jednodušší a my to zvládneme.
Dneska oslavuju 19 mýho syna, zítra velká každoroční předvánoční chlastačka s kámošema, ale slibuju sobě i vám – ani práska. Mám strašnou chuť, ale nedostane mě. Vydržte taky, ta svině vyměkne……a přijďte na sraz..!!!

19.12.2007 21:02 | Honza

Souhlasím s vámi,Markétka je naše jednička.Zdravím všechny.Ahoj

19.12.2007 21:44 | Pepe Lidičky já si Vás fááákt nezasloužím – vy jste skvělí – díky moc za pochválky – ale nebýt Vás tak tedy nikoho povzbuzovat nemůžu díky Vám všem jsem nad vodou, ale po včerejšku s bolavou hlavičkou (kocovinka) ale plíce mám čisté -vydržela jsem.Noo manžel by s Vámi rozhodně nesouhlasil – prý se se mnou nedá vydržet….no ale to je jeho problém ne můj že…Doufám, že se někdo ještě ozve o víkendu a zítra nebo jste všichni pryč?Jo a dneska mám přesně 3týdny ukončeného nekuřáctví tak všem držím palečky a jdeme s tím baťohem dál – nekuřte ježíšek to vidí a nic Vám nepřinese jestli nebudete dál nekuřáci!!!!!!

Ještě jednou všem díky. moooc

20.12.2007 09:48 | Markét

Zobrazit všechny příspěvky