Diskuzní fórum – tak-tohle-je-pratele-ten-duvod-proc-prestat-kourit – Odvykání kouření

0
Rate this post

Je to opravdu smutný, když se dočítáte tady na diskusním fóru o někom, kdo jde bojovat, protože kouřil. My si tady foukáme bolístky a plačeme jak je to pro náš těžký, ale co Hanka? TA to má opravdu těžký. A věřím, že by dala cokoli za to, aby se rozhodla přestat dřív, než jí zdraví donutí. Takže pro nás pro všechny z toho plyne, že Haničku musíme všemožně podporovat, protože ona si pro podporu přišla, jinak by sem nepsala. Iren – už máme za sebou 8 DEN, jsme opravdu dobrý co? Pejsku – tak vidíš, žes to vydržel a věřím, že teď už vydržíš.

Jinak se všichni mějte krásně a já se tady ještě večer nebo spíše navečer než půjdu do práce stavim. Hurá už poslední noční :):):)

29.11.2007 14:03 | yveta

yveta, za blbost se plati 😉
… skoda, ze clovek te sestnactilete holce, kterou kdysi byl, nemuze zpetne dat par facek… mimochodem, dekuju…

29.11.2007 15:01 | Hana

Já si nekouření opravdu užívám. Člověk je fakt otrokem cigaret. Teď s ničím nechvátám, na všechno je najednou čas, a já, vždycky nervní jsem úplně klidná. Moje malé absťáčky se projevují jenom smutkem, že už nikdy. Na víkend se tentokrát těším. Tak pojďme do dalšího dne, týdne,měsíce.

29.11.2007 20:34 | Irena

Ireno i ty jsi super,ta síla a elán, prostě nádhera,po takových větách nelze začít kouřit.I tobě obdiv a díky.Zdravím tě

30.11.2007 08:12 | Pepe

Pepe děkuji, po sinusoidě se vezu, na vršku se držím zubynehty a propadů je stále méně.

30.11.2007 11:46 | Irena

Irena- máš pravdu, já mám taky najednou fůru času. Ráno jsem vstávala před pátou, jenom abych si stačila dát to cigáro, než půjdu do práce, z noční jsem chodila jako z flámu – točila se mi hlava z nevyspání a dejchala jako sentinel z cigaret vykouřených přes noc. Teď? Všechno tohle hnusný je pryč. Já nevim, proč jsem tak dlouho otálela? Asi je to tím, že sem můžu kdykoli přijít a potěšit se s váma všema.
Ale není to jednoduchý, to bych kecala. Někdy mám takovou chuť … ale řeknu ne Yveto, vydrž. A je pravda, že ta chuť opravdu vydrží tak 3-5 sekund. Pokud nepodlehneš a nemazlíš se s tou myšlenkou jak přišla tak odejde. Ale už dost, zase jsem se rozepsala jako romanopisec. Ale s kym já si mám popovídat, když tady mám jenom toho psa. Ten můj chlap není kdovíjakej mluvka a děti? Ty jsou více venku jak doma. Tak páček

30.11.2007 15:10 | yveta

Hanko je dobře že už nekouříš,na těhlech stránkách asi všichni hledáme podporu a motivaci,věřím že ji tady najdeš i ty.držím palce

30.11.2007 06:43 | Pepe

Člověk vždycky myslí že těch nějakejch 5 procent nemůže být ono, to je tak nízký číslo že si skoro člověk představuje že spíš uklouzne a zabije se na schodech. Každá taková ťafka která není jen statistikou ale i příběhem nakopne mimořádným způsobem. Myslím že hanka se ani nebojí o sebe jako chce pomoci nám. Ať vše dopadne dobře Hanko a děkuju za další “dávku” která vytlačuje moji touhu po tom rakovinotvorným nesmyslu.

29.11.2007 20:27 | Pejsek

Yvet,z tvých odpovědí vyzařuje taková síla a optimismus že to je nakažlivý.Dík za ně. Dnes mám týden bez. Zdravím tě a přeju hezké vyspání po noční.

30.11.2007 06:39 | Pepe

Zobrazit všechny příspěvky