Diskuzní fórum – tak-a-je-to – Odvykání kouření

0

S přítelem jsme před 2,5 měsíci přestali kouřit. Aby to měl snažší koupila jsem mu nikotinové náplasti a protože pro 2 kuřáky už by to byla léčba docela drahá pustila jsem se do souboje s vůlí. Dnes jsem našla u něho v kapse ( osvědčená metoda otáčení kapes před praním za účelem neplýtvání prášku na šroubky, mince, papírové kapesníky..to je vůbec báječná věc) :o)) krabičku od doutníků. Prázdnou!! Jsem pekelně naštvaná..čuchám k tomu zázraku a zjištuju, že mi to vůbec nesmrdí..:o))) Ještě nevím co s ním udělám, ale bude to krutý. Ne snad proto, že kouřil, ale proto, že jsem si mohla ušetřit s náplastěma svý hnusný abstáky. Tak aby jste věděli..jedu s vámi dál. I když moje první myšlenka vedla k pomstě začudit byt 20 cigárama..:o))

Držte se Iveta

13.11.2007 18:15 | někdo neznámý

Zacit znova kourit je fakt strasna pomsta :))) Zrejme jen hledas duvod naplnit svou touhu po koureni se svalovanim na jakousi pseudopomstu. 2,5 mesice je supr, co by za to jini dali !!! Je to pro spoustu lidi nemyslitelne cislo. Jestli zacnes kourit tak me pekne nastves…!!!!!!!!!!!!

14.11.2007 08:16 | Agent_Tom Jak to? Místo podpory jsi mě vynadal…to se Tome dělá? :o) No co..nikdy jsem netvrdila, že se mi kouření hnusí..dokonce tady někde mám příspěvek s tím, že mi to chutnalo, vonělo a bavilo. Ale taky píšu, že v nekouření pokračuju. A za to jsi mě nepochválil :o)) ..Naopak jsem dostala za uši za hlasitě projevenou slabší chvilku, kterou jsem ani neuskutečnila..

Tak jedeme dál..mějte se a nedejte se..Iveta

14.11.2007 14:06 | někdo neznámý

Ivetko, jen jsem te chtel podporit a na zensky plati BUBUBU, neb maji ve vsem jasno a jsou moc emancipovane :))) To je vtip. Jsi dobra a vubec prechozi prispevek neber jako vynadani, je to pochvala, jen musis umet cist mezi radky 🙂

14.11.2007 19:03 | Agent_Tom Jejda Tome….jak to, že na mě BUBU neplatí? :o))BUBU ve mě vyvolává úplně odlišný reakce..naježí se mi chlupy..(na rukách), začnu cenit zuby a o chodník brousím drápy…:o))))Ale za tu pochvalu děkuju…cením si ji…taky asi umíš říkat věci tak jak jsou..:o)) Za pár dní to bude ČTVRT roku bez :o))))

Iveta

14.11.2007 20:20 | někdo neznámý

Ctvrt roku je fakt obdivuhodny vykon ! Kdyz jsem nekouril par dnu zavidel jsem tem co nekourej mesic… najednou nekourim mesic, se tesim ze te dozenu a az te dozenu, zadny drapky nepomuzou :)))))))))))))))))

14.11.2007 20:31 | Agent_Tom

Myslím, že by jsi víc potrestala sama sebe – vydrž to už je dlouhá doba a škoda ji ztratit

14.11.2007 13:45 | někdo neznámý

Zobrazit všechny příspěvky