Diskuzní fórum – supr-cupr-nedelicka-o – Odvykání kouření

0
Rate this post

…AHOJKY VŠICI !!! ……jak si užíváte dnešního nekouřeníčka????………dnes mi volal dlouholetý kamarád ze školičky,se kterým jsem se už dva a půl roku neviděla….prý na mě příští týden přijede hodit woko……..je zajímavé,jak to v tý bouli na krku začne hnedle šrotovati….. :o)))))…okamžitě mi naběhly vzpomínky na to krásné (..ale fůůj..) společné kouření….těch prohulených kartáčůůů…no fíííha….ale co teď????….proboha co spolu budeme dělat,když už nehulím?????(..neéé….sex nepřipadá v úvahu…!..)………no pak jsem se záhy uklidnila….přece si normálně pokecáme…co nového,co v práci a tak………chtěla jsem vám jen napsat,co se mi první vyklubalo na mozku,když jsem uslyšela kamarádův hlas…..fakt drsný……normálně jsem dostala strach,že si bez cíga v ruce nebudu mít s ním co říct…..uffffffffffff……to jsou ale kretenoidní nápady….. :o)))))))…už se na něj moc těším,ale hulit bude venku na mrazu…hihi :o))))) …jůůů Yvetko….to pivčo ti závidím…..taky bych si dala jedno vychlazený G…….jináč se taky futruju jak protrženej pytel :o)))))) …alespoň budeme mít od ledna co schazovati….. :-))) …teď to neřeš….budou Vánoce a obávám se,že bude hůř…:O) ;-))…Jiřinko,jsem ráda,že si to cígo zahodila…měla jsem o tebe obavy.. :o))…včera jsi se už pak neozývala….jsi šikulinda !!! ;-))) …už se taky těším,až budu mit 4 měsíce za sebou…. ;-)….Míšo???…ozvi se….dnes je tvůj třetí den???….VYDRŽ !!! a nehul ti povidám… !…Zdeničce a Haničce : …ženský držte se!!!!! …ta krize jednou přejde.. !!! ;-)))))…Martin,Pepe,Miloš nic nepísají ….. ;-( ;-))))) (…no já .vím….nemůžete být furt na netu…..)…přeji všem nádhernou sváteční neděličkůůůůůů…….papínek pupínek…. :o))))..V…

P.S…..Agent Tom určitě hulí!!!!! :O)

02.12.2007 14:36 | Verulík

Jo návštěvy z mládí to je něco. Jen s nimi na mráz. To je ten důvod proč jsem se na to vykašlala. Předloni na horách mínus 20 pivo než jsem dokouřila mělo ledový škraloup a já byla jak zimnice sama rozklepaná. Šla jsem takhle asi 20x za noc. Má to cenu? Jo jen vydržet. Těch probraných témat na záchodkách ve škole při cigárku ojoj to bylo. O co člověk nekuřák zas přichází.

02.12.2007 14:49 | Markét

Já jen , že tvé příspěvky mě vždy navodí trochu vesela, je to prima, jinak stále NEKOUŘÍM, HaniR držíme se né???

02.12.2007 14:57 | zdenka

Verulíku to patřilo tobě.

02.12.2007 14:58 | zdenka

Verulík je dobrá s ní je supr čupr nedělička……. a hlavně vyjádří vše za 10jiných a ještě s krásným humorem tak papapa

02.12.2007 15:37 | Markét

Verunka to je hotová spisovatelka,také moc rád čtu její zápisy,Verunko zůstan s námi co nejdéle

03.12.2007 06:14 | Pepe Ahojky hoky a vlastně i klucí,teda to jsem si včera s tím pivečkem dala. Já toho moc nesnesu, takže – ty dvě mě úplně ale úplně rozložily. Přišla jsem domů a připadala jsem si jako otesánek, pořád hlad, hlad. Jak já bych kouřila. Ještě že doma nic nebylo po ruce. A dokonce se mi o tom i zdálo. Jako o kouření. Jsem už úplně hotová – našla jsem takou uslintanou cigaretu někde venku, držím jí v ruce a říkám si, že přeci nekouřím tak jsem jí ZAHODILA. Jsem dobrá nééé? Já si i v tom snu uvědomuju, že vlastně nechci.Dneska se mě chuť i myšlenka na tu mrchu zrádnou držely celý dopoledne, ale já odolala. Odpoledne se vyčasilo, vysvitlo sluníčko a mě bylo hned krásně. Udělala jsem si pěknej adventní věnec na dveře a na večer mám kráásnej filmeček, kterej si hned pustím, jak Jarda vypadne do hospody. (mimochodem už tam s ním zase dlouho nepůjdu!!) a to – Tanec s vlky a ten nezkrácenej. Tak se budu kochat celý krááásný 3 hodiny Kevinkem Kostnerem. A zítra do práce. Celej tejden odpolední, tak to bude v poho. To jsem v takovým zápřahu, že si ani nevzpomenu.Verulíku – jsi dobrá, moc ráda čtu tvoje příspěvky.

Takže se mějte krááásně. Jo a zítra mám už 12DEN. Jsem fakt dobrá. (musim se pochválit, sám se člověk pochválí nejlépe)

02.12.2007 18:13 | yveta

Verulíku, ty jsi naše sluníčko! Teď jsem se vážila a mám 7 kilo navíc. Ale divím se, že to není víc, ten první měsíc jsem žrala jak kyselina, neuvěřitelné kombinace jídel, džusíků, bonbónků. Teď už se snažím jíst míň, ale drží se mě to jak klíště.
A pište hodně!

02.12.2007 18:58 | Jiřina Yvet, nemáme náhodou už 13DEN? Začínaly jsme přece náhodou stejně. Tradičně – po protrpěné sobotě přišla docela bezproblémová neděle. Jenom kroutím hlavou, jak jsem se včera nechala lámat touhami. Kéž by se daly ty touhy vyměnit za dvě noci s bolavým zubem. Potom už navždy pohoda.

Mám asi problém s nikotinovým šidítkem, osypala jsem se včera v obličeji, nejsem alergik, ale není nic jiného, co by to mohlo způsobit. Zkusím to zítra vysadit, bude to těžké, docela mne inhalátor držel nad vodou, by´t jsem byla na dvou, nebo včera jen jedné náplni. Všem hezký večer a piště, jste ohromní.

02.12.2007 20:10 | Irena

Iren, mám podobnou zkušenost. Začala jsem používat inhalátor, abych náhodou neselhala, a dnes mě brní a pálí rty a celá pusa. Myslím, že to může být od toho, což by mě dost mrzelo, protože mně to pomáhá mnohem víc než žvejky.

02.12.2007 20:47 | Jiřina

Jiřinko dík za reakci, vypadám jako špatně opařený rak, nikdy jsem neměla žádný problém s pletí, za poslední dny a dva týdny jsem nijak nezměnila stravovací návyky. Podezření mohu mít ještě na neloupané buráky, kterými si zatím někdy nahrazuju to svinstvo. Poslední burák jsem měla v pátek, nedojedený pytlík zůstal v kanclu, doma jsem neměla potřebu, ani je doma nemám. Problémy se objevily lehce včera,vypadalo to na přesušenou pleť, aplikovala jsem olejový zábal, dnes to propuklo naplno. Možná alfatoxiny, co o nich vůbec nic nevím, bez dehtu reagovaly takto?

02.12.2007 21:00 | Irena

Jiřinko dík za reakci, vypadám jako špatně opařený rak, nikdy jsem neměla žádný problém s pletí, za poslední dny a dva týdny jsem nijak nezměnila stravovací návyky. Podezření mohu mít ještě na neloupané buráky, kterými si zatím někdy nahrazuju to svinstvo. Poslední burák jsem měla v pátek, nedojedený pytlík zůstal v kanclu, doma jsem neměla potřebu, ani je doma nemám. Problémy se objevily lehce včera,vypadalo to na přesušenou pleť, aplikovala jsem olejový zábal, dnes to propuklo naplno. Možná alfatoxiny, co o nich vůbec nic nevím, bez dehtu reagovaly takto?

02.12.2007 21:00 | Irena

Ireno a JIřino,držím vám palce,s burákama mám taky špatný zkušenosti,inhalátor jsem chtěl taky vyzkoušet,ale zatím se držím bez něj.Ahoj

03.12.2007 06:27 | Pepe Iren- já mám dneska 12 den, přestala jsem ve středu 21.listopadu přesně v 11.15 dopoledne. Já to počítám jako ze středy na čtvrtek – 1 den, protože ve středu 5.12. máme vlastně 14 dní. Ale neni to jedno? Hlavně že jsme ve zdraví přežily tu sobotu. Já byla v neděli taky už v poho.Zatím jsem bez ničeho, ani jsem moc nepřibrala – ale zase celý dny lítám se psem jako pošuk. Včera 2 hodiny.

Tak papa, drž se a zase zítra

03.12.2007 10:41 | yveta

Aha, já den před tebou v úterý v 16,00. Počítám od středy. Vždyť je to jedno, hlavně ať nám to všem vydrží, bez ohledu na čísla. Zdravím

03.12.2007 17:38 | Irena

Yvet,jsem rád že jsi odolala,u nás včera v neděli pršelo,ale bylo teplo po sněhu ani památky,mě se dneska taky o kouření zdálo,dneska máš12 den,jsi Jednička, musím tě pochválit i já,dnes 10 den.Ahoj

03.12.2007 06:22 | Pepe

Verunko,víkend byl super,bez cigaret.V pátek jsem pozval ženu do nekuřácký restaurace,za prachy co jsem ušetřil za cigára,kdyby to věděla, cha cha,zjistil jsem, na těhle stránkách že jsou u nás v Mladý Boleslavi 2,žena byla nadšená,a skvěle to probíhalo i večer doma.Internet mám pouze v práci,tak si to,jak budu mít čas vše pročtu,co jste dělali vy všichni a něco vám všem napíšu.Ahoj všem

03.12.2007 06:03 | Pepe

Zobrazit všechny příspěvky