Diskuzní fórum – slibene-radky-zdence – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahojky,tak dnes je to dva dny co jsem to odložila.Neřekla bych že mám absták,ale chybí mi ty pro mě zatím ještě krásné a klidné chvilky s cigeretou.Ale zatím to zvládám,nad mé očekávání,nevěřila jsem si ani že dokážu nekouřit celé dopol no a pro mě to jsou UŽ 2 dny.Držím sobě a všem palce.Jinak chtěla jsem Ti napsat že jsem zdravotní sestra momentálně na mateřské dovolené s 2 letou holčičkou Magdalenkou.Před tím jsem pracovala 9 let na septické chirurgii+JIPu.Setkávala jsem s tam s velmi nemocnými lidmy,nejen s rakovinou,ale i lidmi po amputacích,otevřenými špatně se hojícími ranami,velmi starými lidmy.Nebylo moc velikou vyjímkou že u nás lidé ležívávali i 100 dní.Za tu dobu jsme k pacientům velmi přilnuli a i k jeho rodině.Naše odd. je velmi rodinné a spojené.Mám tu práci velmi ráda protože tam vidím že jsem nestudovala jen tak z bůhdarma.Ti lidé mě potřebují a já jim s láskou pomáhám.Dokonce jsem si u nás na odd. adoptovala jednoho dědu,žádného nemám a tento je super. 9 let bojuje s rakovinou tlustého střeva,má vývod a průběžně abolvuje nepříjemnou léčbu ale věří a užívá si každé minuty. No dalo by se o tom vyprávět dlouho a dlouho,ale to sem nepatří jen jsem tím chtěla říct že zhruba chápu a vím co prožíváš Ty a Tvuj manžel.Přeji všechno štěstí a zdraví světa a nevzdávejte se!!!!!!! Pa Alča

14.09.2007 19:07 | Alča

Alčo, co na to říci, jen to že až jsem prožila posledních 6 let v přítomnosti rakoviny, která nás doma všechny změnila, a ty určitě víš o čem mluvím, tak ti děkuji za podporu. Bohužel nemoc začíná být silnější než vůle a síla manžela, ale děláme maximum, co se dá. Měj se a vydrž!!!!!!!!!!!!!!

14.09.2007 19:55 | zdenka

Chápu Zdení,že je těžké když se ty váhy pomalu začínají převažovat směrem,který si nikdo nepřeje ale do poslední chvíle musíte doufat a žít dle možností naplno. Nic není lehké ale nedovol,abys nekdy litovala něčeho co jsi neudělala nebo neřekla. Držím palce…….

15.09.2007 11:03 | Alča