Diskuzní fórum – raport – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj VšichniMyslím, že jsme si těch nechutností užili už dost a vrátíme se k obvyklé kulturní komunikaci na těchto stránkách, které nám s podporou kvalifikovaného odborníka a nás všech pomáhá držet se na cestě, kterou jsme nastoupili.Já končím pátý týden bez a je to čím dál lepší, už dokonce vydržím v práci celý den. Chpx jsem po měsíci nekouření stáhl na 1mg ráno, přes den mi to stačí a v noci klidně spím.

Kdo je další na řadě?

19.10.2007 11:48 | Franta Ahoj Franto, co znamená v práci celý den, znamená to např.nesoustředěnost, tak že to celý den nešlo?Champix jsem najela cca před týdnem, dnes je druhý den nekouření…Díky Danča

Ptam se abych věděla ev. co mě čeká, ale je fakt, že v tého chvíli bych bez práce být nemohla, dokonce jsem si našla druhou, abych byla stále něčím zaměstnaná…

19.10.2007 12:18 | někdo neznámý

Dančo, přesně tak to bylo myšleno. Dělám z PC a musím se soustředit, abych něco nezkopal. V těch prvních třech týdnech byly dny, kdy jsem mohl dělat tak dvě, tři hoďky, zbytek jsem proseděl a pročučel doblba. Teď už zase můžu makat od rána do večera a dohnat to zameškané, nikdo to za mě neudělal. Je to asi individuální, s Tebou to může cvičit jiným způsobem.Přeji Ti hodně vytrvalosti.

19.10.2007 14:26 | Franta Jo, jo, dík za info, já zas nevím co budu tropit doma a nejvíce se ,,zabavím, u svého meka…Takže pořád něco sepisuji…samozřejmě i v rámci práce.Ale je příliš brzy na nějaké závěry, jsem na úplném začátku…Dík zy vytrvalostní přáníPřejito samé:-)

Danča

19.10.2007 14:50 | někdo neznámý