Diskuzní fórum – pruser – Odvykání kouření

0
Rate this post

Eh heh. No Tak začínám odznova. Stalo se mi to včera v noci..Bylo to tak rychlý a automatický že jsem nestihl ani o tom popřemýšlet, najednou už jsem měl zapáleno. Pravda ani sem ho nedokouřil, moc se mi nechce to tady rozepisovat každopádně musím říct že mi vůbec nechutnalo – NESTÁLO to za to a měl jsem potom obrovský VÝČITKY..ráno fakt blbej pocit….no a teď jsem to tady musel napsat. Každopádně nehodlám z toho dělat tragédii, pokud budu držet dál tak to budu brát jen jako úlet a zkušenost….uvidíme, přece bych se 2 tejdny netrápil úplně zbytečně…vím že na to mám….hodně štěstí spolubojovníci, byl jsem sražen ale už se zvedám…

08.12.2007 14:35 | Pejsek

Pejsku, to byl úlet, to se nepočítá, stalo se mně to taky. Důležitý je, že tvoje rozhodnutí nekouřit, dál trvá. Dej si jednu po hubě a jedeme dál. Uvidíš, že to teď už půjde, protože ty jsi statečný chlap, jinak by ses nepřiznal.

08.12.2007 15:06 | Jiřina

Myslete na mě, až budete si chtít dát, nestojí to za to…Já bych vám nelhal;/
Jiřino moc děkuji za podporu, kaju se a už jsem si dal i takovou malou Macku…zvládnu to.

08.12.2007 15:32 | Pejsek

Ahoj pejsku, já si sice dnes nezapálila, ale ta chut byla mocná, tak jsem to zahnala pitím džusu, ale je pravda že s tím bojujeme, ale přeji všem : DRŽTE SE!!!

08.12.2007 15:46 | zdenka

Pejsku to se stává, no tak začneš znova. Ale neber si to tak, prostě jsi ulítl no. Jak jsem už psala hlavně že jsi se zvedl a jdeš dál. Tak to já si zapálit už si kupuju druhej den cíga to vim natuti. Takže se měj hezky a netrap se tím.

08.12.2007 17:15 | yveta Hele brouku teď mám v sobě zase prozměnu litránek červenýho. 1. Už nesmíš hulit – jedině moje e-cígo bez nikotinu2. jestli to ještě uděláš dostaneš ode mě 25na holou (ach ach ach)3. Koukej vzít baťoh a makat nahoru nebo uviíš – mám na tebe vzteka – víš proč? – co kdybych to byla já – já bych měla tááák černý svědomí, že bych měla normálně v hlavě důl na uhlí (teda to černý antracidový)4. Nevím jestli budeš moci jít na srazík – to ať rozhodnou ostatní – to je totiž za odměnu 5. pláááác plááác po držtičce – tvojí – jestli totiž budeš takhle ujíždět tak se budu zlobit a ježíšek to všechno vidí a nic ti nepřinese.

Tak a ještě se zlobím papa – ono mě to přejde – ale broučku co tvoje výčitky svědomíčka – to není ok? co?

08.12.2007 17:44 | Markét

Ahoj tak to ti moc držím palce, aby jsi to dokázal, ale aby jsi neslyšel jen podporu. Tak mé zkušenosti jsou takové že tohle jedno zaváhání byla vždy cesta zpět i když jsem se třeba pak ještě 14 snažil a to jedno mě vždycky zlomilo tak buď lepší než já. Ale držím palce chlape.

08.12.2007 20:55 | martin bike

Jo budu to mít teď takový těžší to mi je jasný, psýcha mi slítla dolů, chutě se znásobily. Hele prostě kouřit nebudu…kdyby jo tak se sám tak se zmlátím tak, že cígo nedám do pusy ani kdybych chtěl:/
Prostě je jasný že to tak nejde, teď si to uvědomuju ale jsem rozhodnutej to nevzdát…při nejhorším to budu po celý život zkoušet…budu mít věčnej absťák a moje děti mě sem budou přivážet na vozíku abych se vyzpovídal:D

08.12.2007 22:01 | Pejsek

Už jsem ti to psala, budu se opakovat, ale nechť, po dvou měsících, kdy jsem si myslela, že už jsem za vodou jsem jednou v pátek zkusila, jen tak z blbosti. Za chvíli jsem zase byla na skoro svou krabičkách. Druhou už nezkoušej, pojedeš v tom znovu.

08.12.2007 23:05 | Irena

Zobrazit všechny příspěvky