Diskuzní fórum – proc-bych-mel-prestat-kourit – Odvykání kouření

0
Rate this post

Možná proto, abych byl tak úžasně americký a tak skvěle in. Možná taky proto, abych obtěžoval okolí připitomělými plky a každý hovor stáčel na jediné téma nekuřáckého náboženství. Také by bylo prima, kdybych jel autem a místo soustředění se na provoz bych se soustředil na nekouření. Předem lituji řidiče, kteří by takového dobráka potkali v provozu. Také bych mohl přestat pracovat a místo toho šířit mezi kolegy nekuřáckou osvětu. To bych chtěl vidět, za co by mě zaměstnavatel platil. Třeba bych také přežil první roky nekuřáctví a potom by mě z následků léčili zdravotníci z poplatků pojištěnců, kteří nyní nastupují jako silné ročníky.
Děkuji nechci. Už to bude 50 let co kouřím a zatím mi to přinášelo jen to dobré. Pravda, už pominula doba, kdy mi to zdravotně výrazně prospívalo, ale zatím nenastala doba, aby mi to škodilo, jak to prezentují hysteričtí šílenci. Asi se poněkud zmýlili.

27.05.2007 00:06 | novakus A jak se ti líbí to, co ráno vykrchláváš? A jak se ti líbí to, co za ty cigára utratíš – a bude toho čím dál víc!(mohly by ty peníze dostat tvé děti – jestli nějaké máš)A jak se ti líbí to, že smrdíš?A jak se ti líbí to, že máš šedivou pleť, červené oči, černý plíce?A jak se ti líbí to, že máš otupělé chuťové a čichové buňky?Promiň, nic ve zlém, píšu to tak trochu i pro sebe – abych vydržela nekouřit.

Vídám u nás před barákem jednoho tatínka, nastupuje s malýma dětma do auta a okamžitě si zapaluje. To bych mu dala pěstí. Sakra, to mám chuť si zapálit 🙂 Dám si NiQuitin.

27.05.2007 12:23 | Rebeka Novotná

pokud nemas duvod neprestavej-to je jasne. 🙂 ja prestal kourit 28.5.2007-JSEM JESTE NOVACEK.ale jedno muzu rict NEPRESTAL JSEM proto abych nekomu nesmrdel,nebo abych nekoho nedejboze neobtezoval.Neprestal jsem dokonce ani kvuli penezum-a vlastne ani kvuli zdravi. Vis proc jsem prestal? kvuli sve praci-jsem vojak-stvalo me ze uz prestavam zvladat jak moc se zadychavam.Je mi 21 a kouril jsem pres sedm let.Odvykam pomoci bioresonance.Supr metoda pro ty co si nalhavaji ze nepotrebuji prestat tak jako jsem to delal ja. Navic pokud nechces prastat proc pises prispevky na tento web? hrdino

06.06.2007 17:28 | Shifty

No, když jsme tady u těch důvodů… je mi 24, příští rok si budu brát svého přítele a chceme mít děti. Nedávno jsem potkala holku z vedlejšího domu, která je stejně stará jako já. Byla asi v 8 měsíci těhotenství, stála venku před domem a kouřila. Fakt hodně hnusný pohled. Tak jsem si řekla, že tohle prostě svému dítěti udělat nemůžu. Sice ještě těhotná nejsem, ale chci být a přestat kouřit až v těhotenství mi přijde dost pozdě a taky to je asi ještě těžší. Najednou tolik změn. Tak jsem si prostě řekla, že je asi dobrá doba přestat teď, když je všecko docela v klidu. Navíc mám spoustu podpory. Dělám na nekuřáckém pracovišti, cigarety jsou dražší a dražší, těch 8 let kouření už na mně taky nechává známky a hlavně – přestal kouřit i můj přítel. A co se týká figury, tak raději budu obézní nekuřák, než obézní kuřák, když už to teda musí být… ;o)

01.08.2007 17:45 | ala