Diskuzní fórum – pro-hanku – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj Hani a vy všichni co již NEKOUŘÍTE! jSEM RÁDA ŽE SE NĚKDO OZVAL ŽE PRÁVĚ VČERA PŘESTAL KOUŘIT, POKUD hANI DOVOLÍŠ JÁ SICE PŘESTÁVÁM PO TŘETÍ A SNAD NAPOSLEDY , ALE RÁDA BUDU S TEBOU TO ZKOUŠET. URČITĚ SE NÁM TO POVEDE. JÁ ANI VČERA, ANI DNES RÁNO, A TO JE NEJVĚTŠÍ RIZIKO, JSEM SI NEZAPÁLILA, ALE BERU CHAMPIX. DÁVEJ O SOBĚ VĚDĚT, DÍK!!!!!!!!!!!!!!!

02.12.2007 09:02 | zdenka

Zdeni, ani pro mě to není první pokus jak přestat, ale tentokrát jsem to rozhlásila už dopředu známým, příbuzným, v práci, navíc si myslím, že jsem si to konečně srovnala v hlavě…. Samozřejmě znám rizika, mám chutě a ráno při venčení pejska mě napadlo, jak by to bylo fajn, kdybych si zapálila.Zatím to jde, jsem doma sama, manžel je v práci a snad taky abstinuje, aspoň mi to slíbil.V pátel jsem si v knihovně vypůjčila několik knížek, které mě budou bavit, tak si střídavě čtu, občas kouknu na tuto diskusi, trochu poklidím, odpoledne jdu s vnučkou na rozsvícení vánočního stromu, večer doma zapálíme první adventní svíčku, tak snad to uteče a zítra zase do práce…Tak se měj hezky a určitě se ozvi jak je! HanaR

02.12.2007 09:48 | někdo neznámý

Jo já to takhle praktikuji 4. den a mám pocit že se doma rozteču pořád něco uždibuju a dělám že vlasně mi vůbec se nic neděje (nikdo u nás doma netuší že nekouřím už 4dny) že jsem úplně v poho a jsem úplně mimo. Chci vnoučata taky na stromeček nebo někoho jinýho a ven a nekouřit. Vybít dožraný kalorie a projít se musí být fajn. Manžel jen se povaluje u televize a dcera (15) jde na rande tak ta mi asi sebou nevezme. Tak krásný večer a vydržte.

02.12.2007 14:54 | někdo neznámý