Diskuzní fórum – pribirani-na-vaze-po-dni-d – Odvykání kouření

0
Rate this post

Chtěl bych se zeptat těch co se váží pravidelně a došlo u nich k nárustu hmotnosti kvůli nekouření, kdy si ho všimli? Po týdnu? Po měsíci? Po roce?

02.12.2007 20:23 | Pejsek

Pejsku, začala jsem přibírat ke konci prvního měsíce. Ještě jsem si to pochvalovala, že já třeba budu vyjímka a nijak výrazně nepřiberu. Paradoxně jsem začala nabírat váhu, když už jsem to jídlo celkem zvládala, až teda na občasné večerní žravky.

02.12.2007 20:44 | Jiřina Ahoj , mám za 3 měsíce 3-4 kg. A to jsem si všimla téměř okamžitě..snad po týdnu mi skočilo první kg..:o)) Jde to jak po másle nahoru, dolů se to ani nehne. A to mám v práci 8 hodin pohybu..doslova. Nějak nepozoruju, že bych víc jedla. Miluju sladký a s cigárem jsem si ho dopřávala rozhodně víc, než ted, bez. Ale pořád si říkám, že radši mít něco navíc, než ten sajrajt v sobě.

Iv.

02.12.2007 21:13 | někdo neznámý

Souhlav s Iv. Poznala jsem to téměř okamžitě. První na vině tloušťky bez cigaret – /pominu-li, že za prvé jenom já/ – pomalejší metabolismus, špatné vylučování. Začíná zima, méně se hejbám, zakládám na sádlo. Cigi si nahrazuji jídlem /tyčinky, oříšky/. Jsem zvyklá si stravu hlídat, musím to zvládnout. Máme v lednu firemní hogofogo ples, přece tam nepůjdu za buřta. Pokud zvládnu nevzít do huby to svinstvo, hubnutí bude brnkačka.

02.12.2007 21:26 | Irena

Cpěte se jako já co nejvíc ovoce, zelenina jo a vynechala jsem pevné jídlo a snažím se jíst jenom polévku, zato 5-6talířů za den zmáknu. Jo u televize jsou dobrý tyčinky sezamový nebo tak s taveným sýrem v krabičce. No a hodně pijte. Já tedy mám taky pocit že prasknu tím co spapinkám a že je toho hodně ale zatím tedy jen 5dní má stejnou váhu (51kilo) já totiž přiberu hned 1-2kilo a to se tedy nehýbu (nesnáším sportování – nenašla jsem nic co by mě chytlo) Tak nehulte a netloustněte!!!!!!!!!!!!!!

03.12.2007 08:32 | Markét No, tak to je paráda 🙁 🙁 :(Já si říkám jak jsem dobrá, že nepřibírám a ono mě to vlastně ještě všechno čekáááá! . Před dvěma rokama jsem vážila skoro 70kg, tak jsem nasadila dietu (dělenou stravu od Kořínkový), chodila jsem cvičit, dala prachy na cvičící stoly (ty jsou taky bezvadný), ty by se hodily pro Markét tam se jenom leží a ono to cvičí za tebe, a po půl roce jsem byla na 63-62 kilech a teď to mám absolvovat znova? Holky to je hrůza. Ale já jsem stejně chtěla začít od ledna tak začnu ať je to jak chce. V březnu jdu na masopust za masku a musím se do ní vejít! Nic novýho teda tvořit nebudu.

Ale kouřit kvůli tomu nezačnu to bych byla blázen

03.12.2007 10:55 | yveta

Mně to taky děsí, vlastně si nevzpomínám že bych někdy stravu řešil, tu a tam gumový medvídky, jindy brambůrky…a váha pořád v normě. Ale teď jsem docela v děsu.

03.12.2007 17:05 | Pejsek Něděste se lidičky budem jako kouličky, ale pěkně voňavý ne zase kouřem smradlavý Papat budem trošinku, každou volnou chvilinku.Pak se pěkně lekneme rázem všechno zhubneme.Juj já mám asi básnický střevo proto mám jen 50 kilo. Začněte plodit verše a taky nebudete tloustnout Zaměstnáte hlavu i ruce náhradní činností a básnické střevo hubnutí poslouží.

Sluníčka sviťte a nekouřit vydržte!!!!!!!!!

03.12.2007 21:17 | Markét

Zobrazit všechny příspěvky