Diskuzní fórum – prestat-neprestat-hlavni-je-zdravi-ne – Odvykání kouření

0
Rate this post

Jsem nekuřák a myslím nebo spíše vím, že je to super! A ani nehodlím – doufám, že nikdy – začít s kouřením. Je to strašně hnusná věc, která člověku postupně ničí zdraví a pak najednou (někdy lidé ani neví jak) prostě stojí před faktem, že mají rakovinu plic (a jiné podobné nemoci). Pak se třeba začnou zajímat o své zdraví, ale kolikrát je už pozdě.. Ale je i spousta pasivních kuřáků (ti kteří se denně pohybují v zakouřeném prostředí) a je smutné, když někdo takový má stejné problémy jako ten, který denně kouří několik desítek cigaret.Tak prosím snažte se žít zdravě, neničit si zdraví sobě, ale ani druhým.

P.S.: Držím pěsti těm, které jejich zdraví aspoň trochu zajímá a snaží se přestat kouřit. Hodně štěstí a zlomte vaz!!!

22.05.2007 13:21 | pawlina kouřil – umřelnekouřil – umřelpil – umřelnepil – umřel

stejný je to s rakovinou těch 5% kuřáků který dostanou rakovinu plic moc nikoho neodstrašej a podle mýho názoru musí mít kuřák hodně velkou motivaci k tomu aby přestal kouřit a pak to musí zvládnout sám, ale pokud nemá chuť a důvod přestat může spořádat tuny žvejkaček a chodit voblepenej náplsatěma jak mumie a pak bude rád když si dá normální cigárko 🙂

23.05.2007 22:35 | MoguL

Škoda, že se pro veřejnost neorganizují exkurze do piteven. Aby člověk viděl kuřákovy plíce. Pak vše pochopí. To by mohla být motivace.

30.05.2007 14:53 | Karolína z pitevny

Karolíno z pitevny tak je nafoť a zveřejni

30.12.2007 08:51 | někdo neznámý