Diskuzní fórum – prestat-kourit-je-hracka-rekl-nejaky-klasik-asi-mark-twain – Odvykání kouření

0
Rate this post

Přestat kouřit je hračka, já sám jsem přestal už nejméně 200 x. Ovšem já když jsem přestával, tak jsem se leda tak stával postrachem svých kouřících přátel, od kterých jsem loudil jednu cigaretu. Tedy jednu za druhou. Až po infarktu jsem přestal sám a úplně. A kamarád doktor mne ještě naučil pít kafe a chodit na pivo – BEZ CIGARET. Ovšem když jsem přijel domů a jel autem známou trasu, tak jsem podvědomě sáhl do schránky pro cigarety a zapalovač a spustil okno – ovšem nic tam nebylo. Po třech a půl letech jsem si zase zapálil a zase nešlo přestat. Až záchvat angíny pectoris mne opět pomohl a sám, bez čehokoliv jsem okamžitě přestal. A vím – nikdy to nesmím vzít do huby, jinak jsem zase otrokem státu a tabákových firem.

15.12.2007 00:19 | Ing. Jiří VLK

Jo nemoci jsou svinstvo je ale skoda ze prestavate az kdyz jste nemocny drzim vam palce at to zvladnete a snizite riziko infaktu

15.12.2007 09:34 | verca

Právě jsem si přečetl další důvod proč zrovna nezačít

15.12.2007 10:18 | martin bike

Zdravím inženýre, můj otec (taky inženýr) přestal kouřit až po druhém infarktu, když mu v 69 letech namontovali 4násobný bypass. Já blbec jsem to položil až ve 48 letech, ale naštěstí v celkem zachovalém stavu. Co nás to na těch školách učili ? Copak jsme tak blbí, ze jsme na to nepřišli dřív ? Jsem rád, že už tu máme pár mladých přestávačů, dost dlouho to vypadalo na partu “středního” věku…:o)))

15.12.2007 13:55 | Ing.Honza

Ok – není co dodat – osvěta je a mladí přesto hulí od 12 tak co?
Myslím že prostě já osobně nemíním státu dávat další spotřební daň – autem bohužel se jezdit neodnaučím a tak ale ty cíga si prostě musím odpustit. Tak všem držím dál palečky.

15.12.2007 20:37 | ne ing. Markét

Zobrazit všechny příspěvky