Diskuzní fórum – praha-27-12 – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj všem, jen se vám musím svěřit, že jsem rozhodila sítě i na druhém foru na této stránce, také nekuřáci, kdo bude moci aby na tento sraz dorazil, věřím že mě to nebude mít nikdo za zlé, protože s těmi lidmi jsem rovněž dlouho v kontaktu a připadalo mě , že i oni nekuřáci by se rádi potkali jako z tohoto fora. Zatím slíbila Lída,že dorazí. tak věřím že to vše vyjde a že se v té Praze sejdeme ve velkém počtu. Snad se na mě nikdo nebude zlobit , že jsem zvala i další nekuřáky. Budu ráda za váš upřímný názor. Jinak chutě na cígo jsou a ewik nezoufej, já si tě pamatuji, věř že až to zkusíš opět tak to vyjde. mějte se moc hezky.

13.12.2007 20:35 | zdenka

Zdeni já tedy nepřijedu, ale myslím, že se nikdo nebude zlobit. Tohle není žádné separé, to je za odměnu jak psal Honza a pro každýho kdo s tím praštil. Závidím vám fakt, protože dojmy “hubou” sdělené jsou o hodně lepší než tady, protože tady něco napíšu a pak zjistím, že jsem plno věcí zapomněla. Takže nezoufej a věř, že se nikdo zlobit nebude. papa

13.12.2007 22:31 | yveta

Hele Zdeni nevím zda to byl až tak skvělý nápad zvát lidi ještě z jiného fóra. Víš tady všichni na tomto fóru jak už bylo řečeno vypovídali všelijaké věci nejen o sobě, ale i o rodinách a tak. Já nevím jak ostatní – víš já si myslím, že to byla odměna pro nás z našich povídánek, jelikož z jiného fóra ty lidi vůbec neznáme tak co si s nimi budeme vyprávět. No toto je jen můj názor třeba ostatní mají názor jiný.
Opravdu je to jen za mojí osobu, mám ráda společnost, ale ne dav, ale když ostatní co se mají zúčastnit s tím budou souhlasit tak se přizpůsobím.

14.12.2007 09:32 | Markét

Zdeno, já sice 27. 12. do Prazy na sraz nepřijedu z pracovních důvodů, ale ztotožňuju se s názorem Markéty, proč by tam měli být cizí lidé, které znáš jenom ty? Toť za mě vše, zdravím, zítra začínám 3. týden nekouření…..

14.12.2007 11:22 | HanaR

Měl bych se k tomu taky vyjádřit. Zastávám názor Markét, že si s nima nebudeme mít co říct. Ale už dřív jsem psal, že můžou mít sraz paralelně (souběžně) s náma, pokecají si spolu, Zdenka bude styčná důstojnice a třeba dojde ke vzájemné družbě pod heslem Nekuřáci všech fór spojte se. Zdenko, vymysli pro ně jiný poznávací znamení, aby se to ze začátku rozlišilo. Holky, souhlasíte s tímto kompromisem?

14.12.2007 12:48 | Honza

Zobrazit všechny příspěvky