Diskuzní fórum – po-24-dnech-v-hospode – Odvykání kouření

0
Rate this post

tak dneska jsme měli se zaměstnavatelem akci – vyrazili jsme všici (skoro) z práce na bowling do restaurace, kde se kouří – a já neměl ani chuť – ba naopak, měl jsem sto chutí všem těm KUŘÁKŮM to cígo típnout, ale já je nechtěl omezovat a diskriminovat – všichni víme, jaký to maj kuřáci těžký – jsem rád, že mně se ulehčilo a že mezi ně už nepatřím 😉

11.12.2007 20:25 | pafcza

pavco – to je zbytecne – my uz prece bohorovne vime, ze jsme neco vic….

12.12.2007 02:07 | milos

Výborně,další nekuřák.Držím ti palce, Ahoj

12.12.2007 13:47 | Pepe

Tak jo Pepe on tady už Pafcza byl a já už ho dokonce i sprdla, takže už je úplně celý náš. Tedy po 24 dnech přelezl kopeček (hospůdku) pff já po týdnu a taky jsem přežila. Hele Pafczo to je prostě paráda co? Zvedne to sebevědomíčko co? Mě tedy určitě. Tak vydrž já jsem na tom za 13dní dneska, ale držím se bez problémů. Tak papa

12.12.2007 16:06 | Markét

Tak my taky máme akci mezi svátkama a to už budu mít měsíc. Všem jsem oznámila že nepiju, protože bych měla chuť na cígo. A když to nepůjde pošupajdim domů. Ale nejdříve si dám něco dobrého do bříška na papání něco do volátka na pití a potom uvidím.

12.12.2007 16:48 | yveta

Hele Yveti klíďo bumbej to zvládneš, když jsem to vydržela já a to nejsem silná vůle tak to taky zvládneš a nebo musíš jet autem. Jinak tě všichni budou mít za ne vyléčeného kuřáka, ale alkoholika to totiž si budou někteří prevíti povídat za tvými zády no o tom totiž něco vím. Hle vydržíš vem si žvejky a papej nějaký buráčky, tyčinky a drž se sklenky. Zvedne se ti sebevědomí když to vydržíš i s alkáčem. Hele už tu dlouho nebylo mé vydrž Prťka vydrž!!!!!!!!!!!!!!

12.12.2007 21:18 | Markét

No jasnačka že vydržim, ale s tím alkoholem fakt musím pomalu. Znám se když jsem byla v hospodě tak jsem vytáhla krabičku za večer a potom druhý den vůbec nekouřila, protože jsem nemohla dejchat. Ale zkusím to, neožeru se tolik abych nevěděla co dělám neee? Už se těšim docela se distancuju od společnosti. Nevim, nějak mě to s nima nebavilo až teď jsem konečně v poho.
Jó holky, budu chodit od novýho roku do posilovny, zaplatím si ňákýho mladýho vypracovanýho trenéra (teď nekouřím tak co?) a začnu cvičit. Potřebuju si doladit bříško a stehna a to ostatní vlastně taky. Už se na to těšim. To bude ten můj koukat až se vyloupnu ze zimního oděvu. Hele voňavá a ještě hubená.

12.12.2007 22:29 | yveta

Zobrazit všechny příspěvky