Diskuzní fórum – opravar-kominu – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj lidičky taky už nějaky ten patek zkoušim nekouřit,ale stale se nedaři a je to vlastně horši od te doby co jsem krabičku Start vyměnil za tabak Samson dark.Zda se mi ,že ma chut na ted balene cigo je ještě větši.No hulim už taky asi 13let a už to začina byt občas zajimavy.Stejně se nevzdavam a věřim,že to zmaknu a nebudu.

08.11.2007 20:23 | někdo neznámý Ahoj,kdyby ses měl nějak zbytečně stresovat, nervovat, vybuchovat..tak zkus ten Champix – vážně, je to přesně o tom odbourat ty dporvodné negativní prvky.Víra je nejdůležitější to je jasné.Měj se Danča

No jestli je to Samsom tak to je jasné, že máš větší chuť – přece jen je to tabák, do těch cigaret kdo ví co cpou…

09.11.2007 17:07 | někdo neznámý

Hele, ty jsi typicky pozitkar. Asi jako ja :)) Cerstvy holandsky tabak trochu zvlhceny rozkrojenou bramborou ve skatulce..to je supr zalezitost. Ale mej rozum, kasli na to, kupujes si jen nemoc, rakovinotvorne latky, smrad do pusy, obleceni, bytu, auta… prodam ti vyhorelou popelnici, smrdi stejne, levne, jeste usetris :)))) Vis jak to myslim 🙂 V to ze prestane veri kazdy kurak, hlavne ten co porad rika zitra, zitra, zitra, zitra. Ten je verivy nejvic 🙂 Drzim pesti, tipni to a jdi do toho !

09.11.2007 17:31 | Agent_Tom_provokater