Diskuzní fórum – obavy-z-konce – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj Zdenko, Vlaďko jste tu ještě? Přestávaly jsme kouřit nějak zárověň a já v sobotu 1.9. končím s champixem. A mám strach co bude dál , v sobotu to bude asi 70 dní co nekouřím. A jak vy se máte, napište něco o sobě,dlouho sem od Vás nic nečet. Zatím čau. Martin

30.08.2007 23:00 | Martin

Dobrý den. Moc Vám gratuluji k 3měsíčnímu úspěchu. Champix můžete klidně užívat i nadále. Je prokázáno, že při užívání léku 6 měsíců, je procento abstinentů po roce ještě vyšší. Sám si ještě asi nejste vnitřně úplně jistý, pochopitelně se bojíte okamžiku bez léku i bez cigarety, navíc máte kolem sebe kuřácký kolektiv. To všechno jsou faktory, které Vás ještě ohrožují. Další 3měsíční kúrou si můžete utvrdit svou pozici nekuřáka a výrazně minimalizovat riziko, že byste opět začal kouřit.

31.08.2007 18:38 | MUDr. K. Zvolská

Ahoj Martine, je to super že nekouříš, já také nekouřím, ale zariskovala jsem tím že jsem dobrala 4 balení a další nemam. Budu upřímná, pokud jsem brala champix , na cigaretu chut prostě nebyla, ale nyní se ta potvůrka opravdu ozývá ale já si zatím věřím a kouřit jsem nezačala, když se bere champix je to jednodušší, věřím že ty chutě odezní. tak vám všem, champix je super ale pozor na to až ho nebudete brát.Ahoj všem a držte se.

31.08.2007 20:20 | zdenka