Diskuzní fórum – nekourim-4-rok – Odvykání kouření

0

Ahojte kuřáci, kteří zápasíte s tou tabákovou tyčinkou! Dověděl jsem se o “počítačovém” odvykání, přišlo to “vhod”, tenkrát jsem kouřil 60-80/den… Pak jsem si vytočil tel.485312947, objednal jsem se, zaplatil tenkrát asi 600,- a hlavně jsem moc chtěl aby se to povedlo. No, povedlo, nevím, zda to funguje na principu “víra tvá tě uzdraví” nebo to má nějaký seriózní vědecký základ, ale od toho dne nekouřím, heč!

06.11.2007 19:43 | pišta

Hele Pisto, v pripade, ze spis kolem 8 hodin denne tak jsi si musel zapalovat kazdych 10-15 minut. Ze ty kecas :))) Reklamo (mysleno kamaradsky jako s usmevem u dobryho piva v dobry hospode, na pipe okurkac s utopencema) :))

07.11.2007 12:40 | Agent_Tom

Nedělám reklamu, fakt jsem byl šílený kuřák, když se mi nedařilo něco, tak jsem měl “rozkouřeno” třeba 4-5 po popelníkách po bytě, dílně. Bylo to šílené, a je to pryč! S tou reklamou jsi mě nakrkl, ale to neva! Prostě věř, nebo ne, je to věc každého. Nemám fakt zájem dělat nějakou reklamu, a že jsem tam napsal vlastně návod i s telefonem, jsem chtěl pomoct jen sobě, abych nebyl zavalený maily.. Přeji ti a taky všem, kteří si to umanuli, aby se vaše úsilí korunovalo úspěchem!

13.11.2007 21:17 | někdo neznámý agente, jde to – muj deda byl toho prikladem! 80 klejek per den co jsem si ho jen jako dite pamatoval… :- )) Az do sveho tretiho rozhodujiciho infarktu pred patnacti lety…Bydlel v Pardubicich, delal na stavbe a kdyz se vracel odpoledne pres mesto trolejbusem, tak na kazdy druhy – treti stanici musel vystoupit, dat cigaretu a dalsim jel dal. Ctyri pauzy cestou z prace vetsinou delal…

Kdyz jsme u nej v garsonce malovali, tak nad jeho kreslem byl neodstranitelny mastny flek zazrany az do panelu… Tot me stripky z detstvi a puberty…

13.11.2007 22:16 | milos

No dík za důkaz, už jsem si tady připadal, jako podvodník! Sice je to 4. rok, co nehulím, ale ještě teď mám dny, kdy mi “jde huba šejdrem” a s chutí bych si zapálil. Posledně mi “kamarádi” cigáro nabídli, 3x jsem potáhl, zamotala se mi hlava a zahodil jsem to. No co bych vyprávěl, já smrděl zase jako kuřák! A voní mi kouř, když někdo v mé blízkosti kouří, ale v zakouřených místnostech se mi zvedá kufr, takže má to tu výhodu, že si dám jedno u pultu, a mažu domů, hezky se odstrojím v kotelně, aby to vyvětralo a jde se bydlet. A jestli si někdo myslí, že jsem na pivě ušetřil, tak ne! Dal jsem se na lahváče, vypiju si ho v klidu doma, kde mi hadry nenačichnou. A nekuřte, je to hodně o vůli, absťák se dá zvládnout “šidítkami” a ruce si taky zvyknou, že se nemusíte šacovat, kde jsou cíga. Hodně úspěchů všem, co se odhodlali!

26.11.2007 16:10 | pišta

Zobrazit všechny příspěvky