Diskuzní fórum – mozek-me-muci – Odvykání kouření

0
Rate this post

Můj mozek zjistil, že to s nekouřením myslím vážně a už od včerejška mně dává pěknou sodu. Dnes ráno jsem už měla takové ty myšlenky jako např. proč se mučím, vždyť se můžu za chvilku zabít v autě, no vždyť to znáte. Poprvé od doby co jsem přestala, mě napadlo, že bych si mohla cigára koupit a občas si jednu pokoutně dát. To jsem magor, co? Miloši, dej mně po hubě, aspoň virtuálně.
Takže, buďte rozumnější než já, myslete pozitivně a nehulte!

07.12.2007 08:42 | Jiřina

Jiřinko nevadí ti že nejsem Miloš – plááááác pláááác a máš to. Koukej se sebrat, dej si žvejku nicorettku a nemysly na kraviny. Tak my budeme hezky pozitivní. Jo a jak již jsem psala – podvádět se tady nedá – ta naše česká nátura to prostě neobejde – hele není to účetní zákon nebo tak je to prostě jen na tobě a neuděláš s tím vůbec nic. Tak hezky šup šup a začni něco dělat kde zaměstnáš hlavičku 100% a ručky taky 100% a nebudeš mít blbý nápady. Já tohle měla myslím 5den to jsem myslela že vyletím z kůže ale vydržela jsem a hned druhý den bylo líp.

07.12.2007 09:15 | Markét

Jiřko – já tedy taky nejsem Miloš ale to nevadí, po hu…. ti můžu virtuálně dát taky. Ale jak jsem říkala, nemazli se s tou myšlenkou, hned ji zažeň a začni na ty mrchy hubený smradlavý nadávat. Uvidíš, že ti bude líp a hned tě chuť přejde. Mě to aspoň pomáhá. A stejně by ti nechutnala, už jenom proto že bys věděla, že se musíš přiznat tady nám všem, že jsi kouřila a to bys přeci nesnesla, aby jsi se musela kát a číst všechny ty nadávky no ne? Tak buď statečná žena. Víš že my ženy zvládneme všechno, jenom musíme chtít.
Ahoj a nečuď

07.12.2007 09:55 | yveta

Jiřko – já to zkrátím: prostě kouřit nebudeš tečka

07.12.2007 10:10 | ma hezkyyy!!! na hrubou praci uz tu mam sve pacholky! :- )))

vas antismoke sheriff! :- )

07.12.2007 10:50 | milos jirinko, aby sis nemyslela, ze si v tom sama, tak prekopiruju to, co sem psal vcera vecer a co ti mohlo uniknout:jak jsem psal nize, prozivam krizi abstinencniho stredniho veku (jak to tusim jirinka uz nedavno poznala). vypada to, ze si hlava a plice zacinaji uvedomovat, ze to proti lety zavedenemu stavu neni jen nejaka docasna sranda, ale ze tady prestava pr.dela ze by bez sveho oblibeneho nikotinu a dehtu mohly byt taky na veky!? – a tak zahajuji protiofenzivu a dozaduji se starych poradku!!!jak komanci!!!

tak vidis, nejsi v tom sama

07.12.2007 10:53 | milos

Děkuji všem za “přeshuby” a za povzbuzení. Šla jsem radši chvíli pracovat, abych nadělala nějaký prachy na žvejky, cha, cha. Mozek se stáhl a asi se připravuje na další ofenzívu.
Tak nehulte, s antismoke sherifem nejsou žádné žerty. A pište!

07.12.2007 12:35 | Jiřina

Už jsem to někde četl a musím si to dobře pamatovat, že mozek je taká sviňa a bude nás nabádat k hříchu, však taky dost lidí zase začalo i po mnoha měsících…ale proto, že na to nebyli připraveni, že s tím nepočítali. To my nekuřáci zocelení našim fórem řekneme mozku “tůdle – my to známe od našich mazáků”
Ahoj všichni – jedu se přesunout od PC v práci k PC doma…:o)))))…dneska už jsem kapitalismus vybudoval dosti…..

07.12.2007 15:51 | Honza

ahojky lidičky – rada nad zlato – proti abstáku kyselé želé … .-) ! – mam to mocinky vyzkoušené … – čím víc kyselé , – tím lépe a cucat a cucat ! … .-) – taky jsou dobrý ty bonbony s kyselím práškem uvnitř jako nápln – mají podobně dobrý ůčinek … .-) ! – pa

11.12.2007 01:12 | ota … .-) …

Zobrazit všechny příspěvky