Diskuzní fórum – marti-a-vsichni-asi-to-nezvladnu – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahojky,jsem 13 den na Champixu. 10 den jsem cítila že už působí,na cigerty jsem neměla chut,vykouřila jsem z běžných 35 za den jen 9,tak tomu bylo i v neděli ale včera a dnes mi opět cigerety chutnají trochu více,vykouřím jich v pohodě 15.Nenávidím se za to a mám strach že jsem Champix překouřila. Prosím pomozte,co mám dělat?? Mám pocit že to nezvládnu.Když se podívám na tyto stránky tak mám silnější pocit sebedůvěry ale jakmile nastane chvilka kdy jsem si běžně dávala cigárko tak prostě neodolám.Asi jsem slaboch.

11.09.2007 19:37 | Alča

Ted jsem si všimla že jsm ráno v rámce spěchu zapoměla užít tabletku tak asi proto mi dnes tek chutnali.Před chvílí jsem si vzala večerní dávku a opět chut na cígo zmizela. Tak snad bude vše o.k. Tak nějak mi to zvedlo náladu tak jsem to sem musel dopsat.

11.09.2007 21:30 | Alča

Ahoj Alčo, zkus nepočítat dny kdy champix užíváš a spíš se kontroluj jestli máš na cigáro opravdu chuť nebo je to ten odporný zvyk, ale věř , že to zvládneš, já jsem měla podobné pocity a našla jsem v příspěvku pro odbornou veřejnost , že u někoho může nastat ten “OKAMŽIK” až třetí i čtvrtý týden. Dokonce to i někdo tady popisoval, že až po měsíci úplně přestal. Alčo nezoufej a drž se, my všichni jsme s tebou a ty to prostě dokážeš. Hlavně se ozvi. Martina

11.09.2007 23:07 | někdo neznámý

Alčo a co zkusit ještě inhalátor?
Já nevím, ale pro mě bylo nejhorší to “nedržení” cigarety. Sice si člověk připadá jako blbec ,když “kouří” z náústku ale když si zvykneš tak to překoná to nejhorší a nemusíš si zapálit a časem už nebudeš potřebovat ani to. Držím palce. D.

12.09.2007 08:08 | někdo neznámý

Ahoj Alčo, mám stejný názor. Držení a používání něčeho jako cigarety pomáhá. Nedávno jsem našla na internetu bylinný inhalátor – www.mypaipo.eu Snad ti to pomůže.

12.09.2007 10:09 | Anička

Ahoj, dokáži se vžít do tvé nálady a pocitů, jak jsem na tom byla, píši během července v této rubrice. Já byla kuřačka TAK SILNÁ, ŽE DNES SE NA TO DÍVÁM DOCELA S HRŮZOU JAK JSEM SI UBLIŽOVALA A TO VĚDOMĚ A ZA PĚKNÉ PENÍZE, MĚSÍČNĚ TAK 3500. Tak si řekni co ti kouření dá a co ti vezme! brala jsem taky champix, dnes už nic neberu, sice po dobrání champixu chut na cigaretu se objevuje, ale dá se to ukočírovat a je mě dobře. 3 měsíc ani šluk a je to prima.moc vám všem přeji at dokážete nekouřit. Muj manžel bojuje s rakovinou plic, je mu 56 let a nepřeji nikomu abz procházel tím čím musí procházet on. Ano byl silný kuřák. ale to musí každý k rozhodnutí nekouřit dojít sám. vím to podle sebe. AHOJ VŠEM

12.09.2007 09:28 | zdenka

Zobrazit všechny příspěvky