Diskuzní fórum – krizicka-no-nevadi – Odvykání kouření

0
Rate this post

Tak ty moje HaniR neboli č. 1 – jsem na tom stejně jako ty, ale nesmí nás to zlomit jenže loni jsem hulila a vánoce mi s mým mužskym dali taky šíleně po nose. Hele prostě cígem to nevyřešíme. Koukám, když jsem četla příspěvky ostatních (manželé po 20ti letech) tak ze srazíku nekuřáků se stává srazík nasra….. partnerů ( ono je to spíš neštěstí než nasra…) No Hani musíme vydržet, ještě že promluvil i chlap (Honza) ten je na tom stejně tak se nebudeme rozčilovat a smutnit prostě budeme muset vydržet přes svátky a pak zas bude všechno OK.
Takže vydržme psýcha je sviňucha svinutá – tak se nerozčilujme, nesmutněme, ale hlavně nekuřme. Zase bude fajn….

22.12.2007 12:10 | Markét

Markét, děkuji , člověka vždy potěší, když zjistí, že i jinde jsou podobné problémy, akorát mě dost šokovaly dnešní články podepsané Hanka a jímá jě hrůza při pouhé myšlence, že by si to mohl někdo spojovat se mnu, nemám ráda sektářství apod., čímž mi tyto příspěvky silně “zavánějí!.

22.12.2007 14:18 | HanaR Než mi přišla tvoje odpověď byla jsem též pobouřena tak jsem to také napsala.Já to taky nesnáším. Dík za stejný názor. Bude to asi hustý, tyhle lidi nemaj asi co na práci a otravujou život normální populaci. Prostě nebudeme již reagovat snad jí to přejde. Já vím že ty jsi Hana R popři naše Hanička jo?S tebou bych si tu šílenkyni fakt nemohla splést.

Papapa ještě se přečteme!!!!!

22.12.2007 14:28 | Markét

Markét, už ani nevím kolikrát jsem ti za těch 22 dní co sem píšu, děkovala, Ale napadlo mě, jak by bylo jednoduché vydávat se za někoho jiného….Hanka (nemám toto oslovení ráda,když mě tak volala maminka, věděla jsem, že je průser….)

22.12.2007 14:45 | HanaR

Jo tak to máš pravdu člověka k vyřčenému jménu poutají vzpomínky (mám průšvih taky dcerunce říkám Michalo jen pokud jsem naštvaná) jo tak to budu muset změnit děkuji za upozornění Hanino

22.12.2007 15:01 | Markét

Zobrazit všechny příspěvky