Diskuzní fórum – je-to-sila – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj – všechny zdraví Mia! Dneska je to pátý den, co nekouříme (muž se nakonec přece jen přidal), ale zatím nic moc. Žádné podpůrné prostředky nepoužíváme, ale zato bychom se v jednom kuse něčím cpali. V práci je fofr, tak to celkem jde, ale horší doma, když jsme byli zvyklí relaxovat s kávičkou a cigárkem. Chodím po bytě jak tygr v kleci, jsme oba jak praštění a během těch pěti dní jsme šli dvakrát spát už v devět, jen abychom tu chuť a nervozitu zaspali. Cítím se úplně vykolejená a jen doufám, že tyhle stavy brzy ustoupí a po všech pracovních, sportovních a jiných aktivitách přestane chybět cigo.

07.09.2007 08:28 | Mia

Nejhorší je první týden, pak už to půjde… Jen tak dál… Hlavně pozor, abyste nepřibrali 20 kg.

07.09.2007 09:58 | někdo neznámý

Ahoj, jen vás chci všechny pozdravit, dnes jsem začala šestý týden, občas mám krize, ale snažím se to brát s humorem. Třicet let jsem hulila, tak nemůžu čekat, že to půjde snadno a v pohodě. Občas se polituju, jakej jsem chudák a občas jsem na sebe pyšná, tak nějak střídavě. Ale nekouřím a to je podstatný. Takže držím všem palce.

09.09.2007 20:03 | Jiřina

Dobrý den. Přeji Vám, abyste oba vydrželi, i když jste si vybrali tu těžší cestu bez pomocných prostředků, které nepříjemné abstinenční příznaky tlumí. Hodně štěstí.

20.09.2007 20:22 | MUDr. K. Zvolská