Diskuzní fórum – jdu-do-toho-sama-nebo-s-vami – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj lidičky! Kouřím 20 let krabičku denně. Dohodli jsme se s mužem, že od 1. září s cigaretami končíme, nakoupila jsem hromadu bonbonů, lízátek, žvýkaček a v pátek jsme si dali “poslední”. Muž v sobotu odjel do práce, já si nezapálila a pyšně jsem na něj večer čekala a ptala se jak to šlo. Odpověděl mi, že kouřil a prý přestane až od pondělka. Bylo mi to líto, čekala jsem, že si vzájemně pomůžeme a nakonec jsem si večer taky zapálila.Včera se mi ale všechno rozleželo v hlavě a rozhodla jsem se, že to zvládnu ode dneška sama a třeba se táta přidá, tak mi držte palce.

03.09.2007 11:44 | Mia

Jsem na to stejně. Chtěla jsem začít od neděle, čekala jsem, že do toho půjde muž se mnou. No nic:( , začala jsem až dnes a taky sama. Tak se drž!

03.09.2007 13:55 | I.

Taky jsem přestala a manžel dál kouří. Zítra mám výročí, jeden měsíc. Občas je to těžké, ale den po dni je o trochu lepší. Držím všem palce.

03.09.2007 21:30 | Jiřina

Ahoj Jiřino, díky za podporu a věřím, že se tvůj manžel taky časem přidá. Možná je to tak lepší, protože už budeš z nejhoršího venku a nebudete podráždění oba a vyhnete se případným italským scénkám. Měsíc, to už je nadějné, tak vydrž!

04.09.2007 07:43 | někdo neznámý

Tak jaký byl první den? U mě celkem bez problémů, jen večer jsem šla raději brzy spát, abych tu chuť zaspala. Vyzkoušela jsem jednu nikotinovou žvýkačku, ale byla tak hnusná, že si raději vystačím se žvýkajdama obyčejnýma. Takže do toho, první krůček máme za sebou.

04.09.2007 07:36 | Mia

Zobrazit všechny příspěvky