Diskuzní fórum – hola-kde-jste-vsichni – Odvykání kouření

0
Rate this post

se kterýma jsem ,,začínala,.. MARKU, ZDENI, BLANI, IVET, MILANE, DRUHEJ MARKU, AGENTE…..:-))) napište jak zápasíte…Nějak je těch zpráv v historii diskuze už hodně…tak se mě to nějak plete, občas se i přihodí, že něco čtu, je mi to povědomé a pak zjistím že já sama jsem autor…

TAK PIŠTE, TĚŠÍM SE DANČA

06.11.2007 17:50 | někdo neznámý Hola, hola..já jsem tady Dančo :o)) Každý den nakouknu co nového a toho je ted opravdu nějak málo..

Zatím se držím..mám to 2,5 měsíce. Taky se držte a pište..:o) Iveta

06.11.2007 18:25 | někdo neznámý Ahoj Dačo a vlastně všichni nekuřáci :o),za sebe můžu říct, že bojuji úspěšně. Jde to zatím velice dobře a dneškem jsem překonal můj dosavadní rekord v nekouření (3 týdny). Upřímně řečeno mi už vůbec kouření nechybí, dokonce jsem už i zapoměl, že jsem vlastně někdy kouřil. Je to síce jen 3 týdny, ale připadá mi jako bych už nekouřil 3 měsíce. Champix samozdřejmě stále užívám a užívat i celých 12 týdnu budu. Nevolnost po Champixu taky zmizela, takže úplna pohoda. Jediná méně pozitívní zpráva je, že váha stoupla o 2,5 kg, ale upřímně řečeno na to kašlu. A ty Danči, jak seš na tom?

Marek

06.11.2007 19:08 | marecb

Ahoj Danco, toto neni tvuj prispevek 🙂 Trochu jsem se rozepsal nize. Dneska byl u v kancelari kamos, kurak, dali jsme si kafe on si zapalil, ja nic. Tak mi nabidl v domeni ze cigarety nemam. Odmitl jsem ze mam kasel (nerad se chlubim jak lidi co dva dny nekoureji a uz zadupavaj kuraky do zeme :)) a pohodicka. Smrdelo mi to, nutkani tam ale bylo, takove male, ale bylo. Ale ne zase takove abych trpel ze nekourim. Takze zatim jsem READY. Pri praci na baraku si dam radeji snitlika Magistera, krasne zahreje 🙂

07.11.2007 12:22 | někdo neznámý

Ahoj Danco, toto opet neni tvuj prispevek, jen doplnuji predchoziho autora 🙂

07.11.2007 12:25 | Agent_Tom Ahoj, super že jste se ozvali:-)))No já jsem taky v poho…, strašně rozlítaná, tak jsem zvolila i dobrou dobu na to přestat kouřit…Champix mam na poloviční dávce, do kuřáckej míst chodím, doma jsem nechala kouřit návštěvu…fakt ten receptor na kouření v mozku mam docela obstojně zablokovanej…Jsem zvědavá jak to bude bez CH. ale to si troufnu tak za měsíc…Jo a nějak mě chutná líp ,,alkohol,,, jakoby je ostřejší…Nepiju ho víc, ale dam si panáčka a užiji si ho hlavně chuťově…Ten Magister to musí být pamlsek, PS MĚ VÁHA JEŠTĚ NESTOUPLA:-(((Ale já teď fakt lítám jak poletucha, tak tím…Rozhodně nezapomenu přiletět zas sem………..a vy taky ne:-)))Ma vás ráda a zajímá mě jak se máte, všichni, tak ahoj, zas musím nějam letět:-)))

Danča

08.11.2007 17:54 | někdo neznámý Ahoj Marku, jelikož jsme vystartovali tak nějak nastejno, tak si s tebou na to ťukám, alespoň takto virtuálně…Tak čin, čin…kouření je dávnej čin…

Danča

08.11.2007 18:12 | někdo neznámý Ahoj Danči,tak to je vcelku trefné, zrovna držím pohár Heinekenu, takže nazdraví a to doslova :o)

Mužu jen potvrdit, že máš pravdu s tím alkoholem (pivo mi chutná daleko víc, je sice pravda, že jsem změnil značku, ale činnost kterou jsem si bez cigarety neuměl představit, se dá najednou zvládnout úplně v pohodě)

08.11.2007 19:56 | marecb

Zobrazit všechny příspěvky