Diskuzní fórum – hanir – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ted tady čtu, abych napsala, já ráda bych, ale právě jsem vstala, mám dvanácky noční a dnes jdu opět, tak mě nezbývá moc času, ale věř s tím kouřením, jsem zatím na dobré cestě, to víš chutě jsou, už byl pokus i v práci, že požádám o cígo, ale co mě to dá? Jenom pak vyčítky, a opět znova ty počáteční trable, no a beru champix, není to levné, tak když už ho beru, nač to překuřovat, když je to tak drahé, že jo? Je mě moc smutno, když to příjde je to jako vlna tsunami, není úniku, mám chutě na cigaretu, ale chci to vše vydržet, snad bude líp. čas nám pomůže jak na smutek, tak určitě i na kouření, jenom si sakra už pamatuji, když jsem bývalá kuřačka tak zkutečně ani jednu, protože tím se ze mne tehdy stala opět kuřačka a to rychle. Stím mám zkušenost, kterou vám předávám, opravdu ani jednu, protože zda jsem si myslela že to nekouření zvládnu i potom , tak to byl velký omyl, a neomlouvají ani skutečnosti co se během toho udály. No to jsem se zase rozkecala, ale tak to nyní vidím já, a možná to někomu pomůže když si bude chtít zkusit zapálit. Už se těším až budeme v té Praze, doufám že nezaspím, budu rovněž po noční. Kolik nás tam asi bude?Ahoj všem a už se těším až si ráno otevřu počítač a budu číst co nového.

09.12.2007 13:55 | zdenka

Já se stydím…cítím že jsem ztratil pár dnů z těch co jsem získal. Je to o psychice…budu se držet a makat, až budu v krizi písnu.

09.12.2007 17:15 | Pejsek

Nejen pro Hani – píšu všem a naráz – já už mám dneska den č11. Mám své E-cígo a je to skvělí. Normální už si fakt nikdy nemám potřebu dát. Prostě nenásilný. Mě víkend utek jako voda – včera návštěva – dospělí a malé dětičky brrr- připravit obídek- pak popít a pak honem hají – no dneska snídanička – pak hezky nákup a kino typu tedy “vyliž si nema ” no ale nejdi když do 12.12. hrajou za 50,- no a pak udělat papku rodině no umejt, napsat vám přichystat papíry do kanclu, přečíst asi 2kapitolky knihy a jít spinkat. No a víkend v trapu. Příští to bude ještě horší.
Všem vzkazuji -vydržte přece nedáte státu s každou krabičkou 75%daň přece je logické, že my češi se snažíme na daních ušetřit co se dá ne? No hezký zbytek neděle – nekuřte – přece nezahodíte ty nekuřácké dny co již jste přetrpěli papa

09.12.2007 18:11 | Markét

Tak vidím že víkend v globálu nic moc, chutě i lehká recidívka…já byl na chalupě prvně jako nekuřák, tam to vždycky byly kuřácký orgie, od rána do večera, u práce u krbu u piva, no furt. A teď to byly muka, chutě jako hrom celý víkend a internet nikde, abych si vám mohl postěžovat……No, přežil jsem to…..taky trochu díky józe – opakoval jsem si ásány (cviky) který jsem stáhnul z netu, fakt mi to pomáhá. Markét má e-cígo, já mám jógu ….:o)))) Hafane, jede se dál, hlavu vzhůru, ostatním si dal jasný příklad, že ani práska!!! Zdenko a ostatní VYDRŽÍME TO !!!!

09.12.2007 20:06 | Honza

me akorat padnul dnesni bazen, jsem utahanej z vikendu, dnes jsme v sipkove lize aspon zmasakrovali vedouci tym tabulky z Holoubkova, ale pri stehovani automatu jsem si nejak hnul se zadama, tak radsi udelam na zitrek neco do kolbenky…

09.12.2007 20:10 | milos

Zdeni, ať ti noční rychle uteče, já si jdu za chvilku lehnout. Dnešek byl pro mě zatím nejhorším dnem ze všech, ale ustála jsem to. K pumpě to mám daleko a abych kradla cíga manželovi, to mě zatím nenapadlo. Jen si říkám, kde je dneska Markét a Honza, ten už by měl být snad z chalupy doma? Tak nekuřáctví zdar!

09.12.2007 20:17 | HanaR

Mám asi problém s PC, teprve když jsem odeslala odpověď Zdeňce m.j. i s dotazem co Markét a Honza (ve 20:17), naskočily zprávičky od posledně jmenovaných….. Fakt nejsem blázen, jen to mám všechno nějak zpožděný. Tak doboru noc a zítra ahoj!

09.12.2007 20:24 | HanaR

ahojky,já beru champix 12 dní a jsem naprosto v hohodě,žádné chutě na cigaretu nemám od 6 dne.Měla jsem velké obavy co to udělá až ochutnám alkohol a ono nic.Vínový mejdan proběhl v hodo bez cígarety,vůbec mě nenapadlo si zapálit.A navíc mi děsně vadí když někdo kouří v mojí blízkosti.Držím ti pěstičky aby jsi tu krizi překonala.Já jsem žádnou neměla od začátku co beru champix nevím co to krize je.

10.12.2007 20:49 | anina

Zobrazit všechny příspěvky