Diskuzní fórum – drzte-mi-palce-jako-ja-vam – Odvykání kouření

0
Rate this post

Zdravím Všechny, CHampix beru 9 dní a podařilo se mi stáhnout kouření
z dřívějších 30 denně na asi 15. Prostě ta chuť není tek silná jako byla dřív. Ale přesto jsem ještě neměl odvahu přestat uplně. Napište někdo za jak dlouho jste přestaly úplně pomocí champixu. Díky moc a přeju ostatním moc moc úspěchů abychom s tím sajrajtem už konečně sekly. Ahoj Martin.

18.06.2007 22:42 | Martin

Ahoj Martine, již 66.den nekouřím díky antinikotinové terapii, kterou jsem podstoupila v Liberci. Jenom se musíš pevně rozhodnout, že chceš opravdu přestat kouřit. Pokud budš chtít vědět podrobnosti, ráda ti je napíšu. O.

21.06.2007 08:20 | někdo neznámý

ahoj a díky za odpověď, ale o této terapii jsem už slyšel stojí asi 700 kč.
je to levnější než champix ale když už jsem to začal champixem tak v tom budu pokračovat. Ostatní kámoši mě hecují že stejně nepřestanu ale oni netuší že mi timto dávají ještě větší sílu přestat, protože jim chci ukázat že to dokážu. Sice dnes je to 13 dní co beru champix a za dnešek jsem vykouřil “jen” 10 cigaret. Ale přiznám se že mám strach z toho dne kdy si řeknu že dnes kouřím naposled a konec.Ale chci to dokázat. Zatím ahoj a držím palce!!!!!!

21.06.2007 21:34 | Martin

Držím ti palce, abys vydržela. Já kouřím 30 let, z toho jsem nekouřila 1.5 roku, právě po této terapii. No ale pak jsem se k tomu opět plíživě vrátila a dnes už kouřím opět stejně jako předtím. Ale opravdu ty abstinenční příznaky to potlačilo. Jenom ten mozek to nevymaže a ten mi nakonec způsobil to, že opět kouřím. Tak vydrž ať jsi silnější, než já.

27.06.2007 10:31 | Věra

Zobrazit všechny příspěvky