Diskuzní fórum – druhy-pokus-3-den – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahojky všem, díky za podporu, která se mi na těchto stránkách dostává. Tak jsem třetí den bez jediné cigarety, z 50 !!!! na 0 . Zkuste si představit,, co to se mnou dělá.Žvýkám Nicorette, i když dnes mi došly, tak žvýkám Winterfresch, bojím se, že to bez Nicorette nezvládnu, zítra si koupím další balení, ale pozor! Nechci se jedné závislosti zbavit a druhou se naučit, stát se závislá na Nicorette. No ale ted v prvních dnech nekouření je prostě potřebuju. Jinak můjorganismus prožívá doslova očistec, kouřila jsem 20 let a cca 40 a více deně, a to nepiju žádný alkohol, nevysedávám po hospůdkách a tak.Jsem spíše v pracovním tempu, práce hlavou , u PC, hodiny jízd v autě, kde jsem samozřejmě kouřila. Kouřila jsem snad všude a vždy. Ale nedělalo mi problém kouřit tam, kde se to nesmí, ale asi tak hodinu :-)Naštěstí mám malého pejska, se kterým chodím hodně na vycházky, hlavně večer, když už mám trošku čas, tak si docela vychutnávám tu pohodičku bez cigárka. Začínám lépe cítit, moje 17 letá dcera bohužel kouří, ne asi hodně, ale kouří a tak když se ona vrací odnekud, cítím z ní pach cigaret a tak ji řádně peskuju, že smrdí.

Tak se všichni držte dál , klidně mi písněte i na ICQ 387341091.

08.10.2007 21:34 | Květinka

Květinko moc , moc, ti gratuluji a drž se!!! Ono je to takové bla, bla bla, ale vím o čem mluvím,ale to někdy příště, hlavně se drž a vy ostatní taky, musíme to zvládnout, jiná cesta nevede, začínám 3 den bez cigarety a zatím to jde. ahoj všem!!!

10.10.2007 06:34 | zdenka

Holky, zvládnete to! Já už nekouřím desátý týdena a zrovna dnes mám opravdu hnusnou krizi, ale vím, že to prostě musím vydržet. A vy to taky vydržíte! Za rok už to bude lepší.

10.10.2007 12:25 | Jiřina

Dobrý den. Držíte se skvěle. Nemusíte se bát, že byste se stala závislou na nikotinových žvýkačkách. Jste závislá na nikotinu, který Vaše tělo ještě nějakou dobu bude potřebovat – možná to bude pár týdnů, možná i několik měsíců, ale i to je ohromný úspěch. Naopak se doporučuje mít žvýkačky u sebe po celý první rok abstinence, kdy je ještě člověk více ohrožen návratem ke kouření než potom. Žvýkačka ve slabé chvilce není selháním a ke kouření Vás nevrátí, kdežto i jediná cigareta ano. Hezký den.

15.10.2007 13:20 | MUDr. K. Zvolská