Diskuzní fórum – do-niceho-jinyho-nez-do-champixu-bych-nesla – Odvykání kouření

0
Rate this post

Uz asi dva mesice nekourim. A to diky champixu. Zadne abstaky, maximalne mi je po ranni tablete chvili trochu nevolno. Ale za to, ze na cigaretu nemam zadnou chut, to rozhodne stoji. Klidne muzu chodit do hospody, mezi kamarady, z nichz vetsinu tvori kuraci a jsem v klidu. Spis nez chut na pocituji nechut si zapalit. A to uz od tretiho dne bez cigarety. Zavisla jsem byla hodne, krabicku denne jsem v pohode zvladla. Nikotinovym zvykackam a naplastem absolutne neverim – jak se asi mohu zbavit zavislosti, kdyz telu budu porad dodavat drogu?

13.12.2007 11:58 | Hanka

Ahoj Hanko já beru Champix teprve druhý den a taky mi je blbě od žaludku,ale zatím to není tak hrozný dá se to vydržet.Doufám,že až budu brát ty silnější dávky,že se to nezhorší. A přestala jsi kouřit hned jak jsi začala brá t první tabletu,nebo až déle. Já zatím kouřím,ale dneska jich mám ohodně míň než jindy. Jinak pro mě je hračka krabička deně.Hrůza už to nechci. Doufám,že mi Champix taky pomůže když se budu snažit. Náplasti jsem měla taky a nevěřím jim.Pa

13.12.2007 12:27 | Růža

Ahoj!
…bych ti moc přála, aby ti ta jistota vydržela a to i po tom, až Champix vysadíš…..

13.12.2007 12:37 | kytlinka

Hanko a Růžo, v podstatě se musíme zbavit dvou závislostí, fyzické (na nikotinu) a psychické (na způsobu života s cigárem), kolikrát jsme kouřili jen proto že ke kafi jsme tak zvyklí a ne že potřebujeme nikotin. Bojovat s oběma závislostma najednou je úkol pro super machry a proto třeba náplasti nám jednu část usnadní. Až zmákneme ty zvyky, tak se snižují dávky nikotinu a celý odvykání by nemělo být tak bolestné. Takže tak to vidím já…….jak funguje Champix nevím, ale to je jedno hlavně když vám pomůže. Jedno je jistý, věřit MUSÍTE SAMI SOBĚ, nikdo jinej za vás hulit nepřestane !!!

13.12.2007 17:46 | Honza

Zobrazit všechny příspěvky