Diskuzní fórum – diky-vsem – Odvykání kouření

0
Rate this post

tak vám všem od srdce děkuji, je to spontální, tomu věřte že právě tady tím si nesmírně pomáháme a pro sebe děláme něco co třeba nyní ještě nedokážeme docenit, nemám ráda nějaké ankety třeba i proti kouření, to je každého věc, protože mě muj muž nějaký čas před tím než zemřel sám řekl, že pokud by se znova narodil, tak se cigaretě vyhne obloukem, tak dnes jsem ŠTASTNÁ za každý den bez cigarety. Avám díky jak si vzájemně pomáháme. HaniR mám vnučku Lucku, je to moje sluníčko, musím se pochlubit a i vy pište, ale je na jazykové škole, zatím samé, a určitě bude překvapená, dostane ode mne novou obrazovku, TU ŠIROKOUHLOU, MOC SI JI PŘÁLA, MUSÍ SI DO ŠKOLY DOST VĚCÍ STAHOVAT Z INTERNETU, NO JINÁ DOBA, JE JÍ 11 LET.JE TO MOJE VELKÁ RADOST, VELKÁ RADOST JSTE I VY, JÁ UŽ ZAČÍNÁM BÝT NA VÁS ZÁVISLÁ, MOC RADA SE SEM VRACÍM. AHOJ VŠEM A JDU ŽEHLIT, AT MĚ TO UPRAŠUJE JAKO VÁM.

16.12.2007 14:54 | zdenka

Zdeni, jsem ráda, za tebe i za sebe, žes to zvládla. Musím se ti přiznat, že mám dneska divné myšlenky…. Doma uklizeno, cukroví napečeno, na zítřek jsem si vzala dovolenou, nadřeknutou jsem ji měla cca od půlky listopadu, abych měla bezstresové vánoce, ale tak nějak díky tomu, že se potřebuji zaměstnat, protože jsem EXKUŘÁK, všechno jsem stihla dřív než obvykle. No a teď k těm myšlenkám:doma prostě pohoda, červené vínečko, mňamky a jen tak mi blesklo hlavou, že tomu chybí už jen ta cigareta! Nebyl to žádnej absťák, fakt je myšlenka…Samozřejmě jsem ji zahnala a mám na mysli nejen svoji Kristýnku, ale všechno to trápení, co jsem za uplynulé více než dva týdny překonala.. Na ČT 1 je právě adventní koncert a tak mě napadlo, že je třeba symbolické, že jsem obě přestaly NAPOŘÁD kouřit právě začátkem adventu roku 2007. Tak hodně síly, měj se krásně a pozdravuj Lucinku.

16.12.2007 18:31 | HanaR

Hani to mám také, dělám v keramice, když to dobře jede, tak pouze hlídáš aby vše bylo jak má být, a v tom ta cigaretka náramně chybí, ale to jenom tě jak říkám šlehne, a asi díky cham. to tolik netrápí, a to se mě stává i u vzpomínek na Fandu, musím si vždy říct, už tu není. A NA TO JE LÉKEM JENOM ČAS. jINAK MÁŠ PRAVDU, NYNÍ MÁME VÍC ČASU, A TO JE DOBŘE, JEN JE MĚ LÍTO ŽE UŽ JSEM NEPŘESTALA PŘED 20 LETY, ALE NIKDY NENÍ POZDĚ. Tak se držt!!! ahoj

16.12.2007 18:51 | zdenka

Jo holky taky překonávám den za dnem – dnes jsem s manželem šla na pivko a zachránila mě e-cigareta. No on je kuřák ale já se držím s vámi dál. Tak chmury pryč a hurá do dalšího pracovního týdně již těsně předsvátečního.

16.12.2007 19:12 | Markét

Markét, můj manžel mě brzy asi bude nenávidět; jak jsem psala dříve, plánovali jsme přestat kouřit spolu, ale “zradil”. Teď chodí jako psanec kouřit na balkon anebo xdenně venčí našeho Kimečka, ale stačí aby prošel kolem mě (MANŽEL) a neodpustím si poznámku o tom, jak strašně smrdí…Asi je něco pravdy na tom, že se bývalým kuřákům rapidně zlepšuje čich, možná jen závidím ten zážitek…Takže “nekouření zdar”, všechny spolubojovníky zdraví

16.12.2007 19:52 | HanaR

Zdeni,moc ti gratuluju,

17.12.2007 16:12 | Natálka

Zobrazit všechny příspěvky