Diskuzní fórum – dekuju-vsem-spolubojovnikum – Odvykání kouření

0
Rate this post

Musím vám všem poděkovat za pomoc. Právě teď jsem vytáhla ukradenou(no fůůůj) cigaretu z šitíčka, rozdrbala ji na malé kousky a pohřbila do koše. Tohle dělá dospělá ženská, to je hrozný. Ještě že vás mám. Je fakt, že mně tak nějak otrnulo, člověk má pocit, že už je za vodou a ono s prominutím prd. Už beru jako samozřejmost, že se mně dobře dýchá, že uplavu 40 bazénů, že nesmrdím a nmusím lítat ven do zimy na cigáro. Prostě mám občas “roupy”, a proto jsem moc ráda, že vás tady mám, protože mě srovnáte do latě. Takže ještě jednou díky a nekuřte a pište!!!

02.12.2007 08:09 | Jiřina

Díky za nápad, hledám si náhradní program namísto dřepění doma a přemýšlení o pivu a cigáru, zařadím tam taky plavání. Ale 40 bazénů to je síla, za jak dlouho to uplaveš?

02.12.2007 08:45 | Honza

Honzo, plavání jsem přišla na chuť potom, co jsem sekla s kouřením. Chodím každou neděli a jsem tam tak hodinu a čtvrt. Už jsem uplavala i padesát, ale to už jsem dost cítila. Ale je to pětadvacítka, tak to není nic světoborného. Rozhodně ti to doporučuju, je to skvělá antinikotinová terapie.

02.12.2007 12:38 | Jiřina

Jo tak máčet se ve studený vodě fakt nemůžu to je strašný!!!!!!!!! Jo cigára jsem ještě nevyhodila. Mám jich plný skříně (kartonek z Egypta tam vyšly na 4dolary karton, dále pár krabiček z duty free, pár krabek od známých z ruska atd…..) No snad někdy se odhodlám pak si otevři obchod. Počkám až to pěkně cenově zvednou a pak to přijde. Mam i otevřenou krabku v kabelce od středečního večera z hospůdky no ale jsem ok teda jak se to vezme. Ještě že jsem tuto diskuzi objevila je to paráda že jste všichni a že se můžeme podporovat tak Jiřino drž mi palce já Vám všem takky držím.

02.12.2007 14:59 | Markét

Na studenou vodu taky moc nejsem, myslím že v Letňanech je teplá vířivka, tak pro začátek dám 4 bazény a půl hodiny vířivku..:o)))

02.12.2007 16:24 | Honza Jiřko – jsi dobrá jen tak dále. My tě tady i pochválíme. Já vim jak ti bylo, když jsi jí vyhazovala. A vlastně všichni to tady víme a proto ti GRATULUJEME :o) :o)Ten bazén je dobrej nápad asi to taky zkusím. Hlavně ty víkendy musím nějak zamáznout. Ty odpoledne jsou moc dlouhý.

Tak se drž a vydrž

02.12.2007 18:16 | yveta Moji milí kamarádi, v bazénu je krásně teplá voda a navíc je tam pára a velká vířivka. A plavání je balzám na naše týrané plíce, doktorka na plicním mně říkala, že to je to nejlepší, co můžu po skončení kouření dělat, pěkně vyfukovat do vody a roztahovat hrudní košíček, cha, cha. Markét, ty cigára někam pořádně schovej, zabal, zahrabej nebo tě to začne časem pokoušet.Yvet, když jsem tu ukradenou cigaretu drtila a vyhazovala, říkala jsem jí: ty k….o jedna, ještě že mě nikdo neslyšel.

Držím palce, držte se a nehulte, to už radši jezte, v lednu se můžeme sejít někde na odtučňovacím fóru.

02.12.2007 18:52 | Jiřina

Plavu rád, ale stylem paní radová, hlavinku s kapustičkami pěkně nad vodou, o roztahování tedy nelze vůbec hovořit, nicméně o prospěšnosti plavání vůbec nepochybuji a pečlivě chodím 3x týdně, neb to hradí moje zdravotní pojiš´tovna /MA, doufám, že to není podprahová reklama/.

02.12.2007 20:40 | někdo neznámý

neznámý vandal je

02.12.2007 20:42 | Irena

Styl paní radová je též můj styl tak všem plavcům přeji rovná záda, mě pak bolí za krkem. Cigára si nechám mě by asi nejvíc deptalo, že bych je neměla u sebe, kdyby bylo nejhůř. Mě to nepokouší. Nejvíc mi vytočilo, když mi bylo těch sladkých 15a rodiče mi našly cigára zmlátili mě a ty cigára mi sebrali a já žádný neměla. To bylo ach ach. Jo ale až to vydržím tak to někomu o vánocích (své zásobičky) věnuju ať si propálí krk určitě mám kolem sebe dost nepřátel. Poraďte jiný sport, nějaký nenáročný. Jo už vím chci zpět do teplých krajin tam v moříčku bych i plavala papa a sluníčko v dušičkách!!!

03.12.2007 08:38 | Markét

Já sportuju v zimě geniálně jednoduše. Potřebuju k tomu tři věci: 1)odvahu se ztrapnit 2)bydlení v paneláku 3) dobrou pracovní dobu (nechodit moc do školy:D). Dopoledne, když tady je v domě minimálně lidí, sjedu výtahem do 1. patra, vystoupám po schodech do 12., potom sjedu nebo seběhnu zase dolů – vystoupám…3x tohle je na 20 min když to neženu. Ale kdybych byl starší tak by to bylo horší, zatím se mi to nestalo, ale když třeba úřícenej potkat souseda ve 12 patře…by na mě volal asi policii:D

03.12.2007 10:08 | Pejsek

Tak to je asi nejlepší sport Pejsku taky jsem to provozovala když jsme bydleli v paneláku, teď máme baráček tak bohužel.

03.12.2007 11:00 | yveta

To je možná pro vás mladší, mě už hrubě táhne na 50 a klouby si musím šetřit. mám v plánu tady strašit do stovky..:o)))…začal jsem normálně chodit na obyčejný procházky (jako můj otec po 4-násobným bypassu), přestože jsem z Phy mám za barákem les

03.12.2007 11:17 | Honza

ˇWSílenec? to je slabé slovíčko do schodů běhat nebudu ani omylem! Hele vymysli něco lepšího jo?

03.12.2007 21:33 | Markét

Zobrazit všechny příspěvky