Diskuzní fórum – champix-super – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj, 40 vykouřit každý den, to pro mne nebyl ještě před dvěma měsíci problém. Stačila dvoutýdení kůra Champix a jsem snad nekuřák. Vůbec nekouřím a ani mi nevadí, že mi někdo kouří pod nos. Jaké jsem měl negativní příznaky při léčbě Champixem _ Ohromná agresivita.Manželka a děti mi říkali, ať radši začnu znovu kouřit. Dostala mne z toho akupunktura. Pár jehliček jednou za týden, a jsem jak beránek. Všem doporučuji. Všem co chtějí přestat držím palce !!!

18.07.2007 13:25 | Béďa

tak mám rozumět tomu že už měsíc a půl to zvládáš po 14 dnech braní champixu? ja se bojím , abych nezačala opět kouřit, beru druhou dávku a mám si jít pro další dvě. tak váhám. dík za odpovět.

18.07.2007 14:25 | zdenka

Ahoj Zdeni.Můj příběh jsi četla.Nepodceňuj závislost,je fakt ZÁVISLÁ!!!!!!Jestli doporučují týdnů minimálně 3 ,dodrž to.Sama jsi mě s Martinem přesvědčila o champixu,tak neriskuj sama.Beze všeho jsem vydržela dva měsíce a jak jsem dopadla.A mimiochodem,v lékárně u nás se vytáhli.Vše sehnali,stačí jen objednat.Moc tobě i Martinovi děkuji za podporu a po dovolené se opět ozvu.Asi jako nekuřák.Mějte se fajn.

01.08.2007 10:53 | Vlaďka