Diskuzní fórum – champix-je-fakt-vyhra – Odvykání kouření

0
Rate this post

Ahoj vespolek, musím se vám svěřit se svým největším úspěchem tohoto roku – přestala jsem kouřit! Beru už pátý týden Champix a jsem jak vyměněná. Ze začátku to bylo dost krutý, ale když se to přežije, tak je to fakt sladká výhra. Teď už mě trápí jen to, kde vezmu na Champix v dalších měsících. Neslyšel jste někdo něco o tom, že by od ledna měla přispívat pojišťovna? Jak to s tím je, nevíte?
Díky všem lidičkám za info a vydržme!

12.12.2007 17:36 | Karolína

Karolíno od ledna dotuje pojišťovna -vojenská, taky všeobecná a ministerstva vnitra 1000,- Kč, ale musíš mít potvrzení od lékaře nebo co.

12.12.2007 18:49 | yveta 12.12.2007 18:53 | Pejsek

Ahojky, pojišťovna min. vnitra už přispívá delší dobu, ale musíš mít potvrzení z centra odvykání kouření. Jiné neplatí. Třeba já mám centrum 50km daleko, champix mi napsal můj obvoďák, ale neproplatí mi nic, protože nejezdím do centra. A když spočítám naftu a ztrátu času, ještě bych na tom prodělala. Nevím, jak dlouho se do toho centra musí jezdit, ale ona ta pojišťovna až potom proplatí účtenku z lékárny třeba na champix nebo náplasti. ZP MV proplácí 1000kč. Nekouřím 11týdnů a to, co jsem dala do léků, už se mi dávno vrátilo . Cigarety nejsou levná záležitost. Karolíno, jestli máš centrum blízko, poptej se tam. Zdravím, mějte se .

12.12.2007 20:50 | Andrea

Karolínko mám pocit, že tebe jsme tu ještě nečetli. Tak beruško, jestli jsi nováček tak tě vítám a jestli ne tak jenom jsem novější než ty. Hlavně musíme všichni si pomáhat a vydržet. Peníze ti asi nikdo nedá, ale pokud na něj nebudeš mít (champix) a budeš mít kritzku tak se ti budeme snažit napsat povzbuzení. Zatím přemýšlej jestli by jsi nemohla napsat Ježíškovi? To je nápad ne???

12.12.2007 21:24 | Markét

Díky za nápady a podporu, je mi fajn, když vím, že v tom nejsem sama.Život bez cigarety má opravdu jiný rozměr. Můžeme být rádi, že jsme se dočkali doby kdy nám může pomoct takový Champix a podporu můžeme získávat na chatu. Mějte se moc dobře já jdu psát Ježíškovi!?!

14.12.2007 12:54 | Karolína

Zobrazit všechny příspěvky