Diskuzní fórum – cely-dva-dny-jsem-tady-nebyla – Odvykání kouření

0
Rate this post

protože mi nešel internet,a co je tady nových lidí. To se rozrůstáme co? A počkejte po novým roce. Ale to bude valem ubývat, jak tady někdo psal o tom cvičení….. všechno to mám nastudovaný, jenom si nepamatuji co kdo psal…. jó Miloš – tak toho si pamatuji – chlebíčková psýcha, ale máš se, já bych si taky jeden dala nebo dva?…. Ani jsem vám pořádně nepoděkovala za podrženíčko, druhý den mi bylo OK, všechno ze mě spadlo a divila jsem se, kde se ve mě vzal takovej splín, když je mi tak fajn. Nejvíce štvu lidi v práci (samozřejmě ty co kouří), protože se mě každej den ptaj a kroutěji hlavou. Na cígo chuť ani fakt nemám, ale pořád bych něco jedla. Jsem jak pátrací balón. Markéto, neříkej to neřeš když jsi jako oteklá nitka chachacha :o), já mít 50 kg tak opravdu nic neřešim, ale mě už jsou skoro malý i ty největší kalhoty. Jinak jsi Markéto dobrá, že jsi vydržela.Irčo – jak se těšíš na sobotu? Já tedy vůbec ne. Ale mám naplánovaný pečení na celej den, tak snad bude dobře a když ne, tak holt něco dobrý snim.S tim srazem to u mě asi nevyjde, ale nevim. Klouček se stěhuje do novýho, tak bude potřeba každé ruky. Vyzjistim si autobusy (vlakem nejedu) a potom ještě napíšu co a jak. Honzo – ty jsi šikovnej, já věděla komu to mám dát na starost a vidíte holky, hned vám vrazil funkci aby toho neměl moc:o), nojo, to jsou celí chlapi.Jinak vítám všechny odhodlané lidičky co přestali kouřit, všem držim palce a podotýkám, že TADY s náma se vám bude dařit, protože je to tu nejlepší, lepší než nějaká poradna.Takže, NEKOUŘENÍ ZDAR, mějte se krásně stejně už všichni chrupete a zitra sem přijdu (nikam nejedu, mám nakoupíno, do práce jdu až kolem 13.00 hodin).

Čágo belo šílenci

06.12.2007 23:34 | yveta

Hele Yvet, že tobě se na sraz nechce..:o))) abych ti nešoupl ňákou funkci!.. je jich mraky volných….minimálně 5 v Top managementu a nespočet ve středním a nižším stupni řízení….a jaké mají krásné anglické názvy, dneska skoro každý může být manager i když maká jako barevnej a bere za to kulový. Ahoj

07.12.2007 08:03 | Honza

Ahojky, už jsem si říkala, co je s tebou. Seděla jsem včera u kompu hluboce do půlnoci, tvoji zprávu jsem objevila až ráno, hlavně že se držíme. Jsem na tom jako všichni tady včera a dnes, taky v pokušení. Možná je to vlivem zvýšeného počtu čertů v minulých dnech. Víkend začal dnes, práce mám habakuk, začínám péct, hlídač mi odjel pečovat o matičku, jsem tu sama, nebezpečná sama sobě, ať neletím potupně na tu pumpu. Tak dnes nasaďte milí spolubojovníci velmi tvrdý kalibr.
Vydržíme!!!!!

07.12.2007 09:30 | Irena

Honzo, Irčo, Markéto – je pravda, že přemýšlím o tom, že je pro mě ta cesta dost problematická. Myslím časově. Tam jedu dvě hodiny (nebo kolik), pojedu nevim v kolik, domů taky nevim v kolik. Jak jsem psala, všechno musím vyzjistit a potom se rozhodnu napevno. Dneska jedu do práce dřív a na autobusáku se pozeptám. Moc bych ráda jela. Fakt jsem si vytvořila závislost na vás. Je to hrozný, přijdu domů z práce a už sem běžím. Dneska jsem si určila jenom do 10.00 hodin, protože mám dole nepořádek, vařim a mám nahraný VKV a ten pořad s těma vyměněnýma dětma a to já bych jinak dneska už nestihla. A na zítra jsem si koupila Pelíšky. Už se těším. Mimochodem holky minulou sobotu jsem řvala u Tance s vlky jako pitomá. Ještě že nebyl ten muj doma, protože by si určitě ťukal na čelo. Ale poplakala jsem si krásně. Pak jsem brečela i za těma cígama, který už nevykouřim. Ano já vim, je to ošklivý, nesmím se poddávat. Však už jsem v poho.

07.12.2007 09:51 | yveta

Hele Yvetko ty jsi taky otrok VKV mě se každý směje že na to čumím (a nahrávám si Ordinaci nebo obráceně) , ale je to fajn relax že? To můžeme pak zdrbnout i dějík. Jo ale některý lidi by tam měli přestat kouřit a měli by to zařadit do děje – jak to třeba s Andreou pěkně kroutí – to by bylo pěkný ne?

07.12.2007 10:05 | Markét

Děkuji ti za krásné psaní – jsem moc ráda že jsi vydržela – jo a neříkej zatím že nepřijedeš – nebo se fakt bojíš funkce? Jo a postavička není o kalhotách ale o sobě samé ne? Hele i s 50kg jsem podle manžela už pěkně oplácaná no ??? Tak přeji ti krásný den bez pokušeníčka a napiš nám zase. Poradny jsou fakt na prd já jsem s vámi náramně spokojená. Jen abych si nevypěstovala novou závislost na Vás no to pak nevím jak bych ustála že třeba mám odjet na týden tam kde není internet no co bych si počala???? Auau papa

07.12.2007 09:35 | Markét

Zobrazit všechny příspěvky