Diskuzní fórum – ahojte-vsichni – Odvykání kouření

0
Rate this post

díky za podporu v nekouření. Dnešek jsem měla nic moc, doma mě mozek ukecával
na jedno cígo. Už v deset dopoledne jsem žvejkala…Odpoledne u kafe zase, tak jsem vykecala rodičům, že už týden ( za 4 hod ) nekouřím. Manžel má zítra narozeniny, ten to sice ví, ale dostane mou týdenní kuřáckou abstinenci :-))

17.01.2008 19:17 | LuckaČ

Dobře jsi udělala, když to všem vykecáš nebudeš mít možnost z toho vycouvat a tím se shodit … taky jsem zvolil tuhle cestu bez návratu…. týden je super výročí, manželovi dej ještě něco navíc …:o)))) a mozek je sviňa, nedávej mu žádnou naději !!!

17.01.2008 21:24 | Honza

Luci fááákt jsi dobrá ten týden je očistec co? Hele holčino koukej nehulit – je dobře že to hlásíš to já po týdnu to ještě nikomu neřekla protože jsem si nevěřila ale taky na to nikdo nepřišel ani v pondělí moje kámoška na to v hospodě u druhýho piva na to že nekouřím nepřišla a když jsem se zeptala jestli si u mě něčeho zvláštního nevšimla tak mi řekla že jsem ostříhaná ………….no blbost já jen nekouřila a to mě zná 5let a byly jsme spolu 12dní v Egyptě kde jsem ještě hulila jak cikán za bukem no z toho je poučení …….. Normální je nekouřit………….. nikdo si toho normálně nevšimne fááákt to je můj postřeh
papa

17.01.2008 21:59 | Markét mám teď druhou nekuřáckou noční, musím říct, že je lepší než ta nedělní.Říkám si, že jsem asi fakt docela dobrá :-)))Možná vám už taky budu moct začít radit

Do teď jsem se na to necejtila 🙂

17.01.2008 23:08 | LuckaČ

Jasně, tady může radit kažej, jen to musí vycházet ze zkušeností a mít hlavu a patu… ti co teď začínají budou tvoje rady nutně potřebovat … to si piš ..:o)

18.01.2008 07:06 | Honza jdu dlouho asi už s křížkem po funuse, ale dřív jsem nestíhala. Všechno jsem si pročetla takže všechno vím. ,……..Holky s tím srazíkem máte i nemáte pravdu, přeci jenom by to šlo skloubit. Když se stalo, musí se to nějak udělat nebo si tím zkazíte to setkání všichni………Martine tak to je dobře, že jsi na nás nezanevřel a občas se sem podíváš a i něco napíšeš o sobě, třeba jak prokračuješ………Jinak já jsem relativně v pohodě, asi je to tím, že nemám čas přemýšlet jenom ty chutě kdyby nebyly, spravila jsem se už o dvě kilča, tak to by nešlo, za tři týdny a to pořád běhám s tím psem hrůza tedy necelý –  1,5 kila i to je dost!!!……….Mám jako vždy hrozně práce nevím jestli se sem dostanu zítra, protože to mám nabitý celý den ale opravdu. Holčině vyrábím dárky k vánoců kamarádům, no jako vždy holčička slíbí, vymyslí a maminka ušije. Takže teď se do toho pustím a dokud to nebudu mít, nevstanu od toho……….Mějte se všichni krásně jak jsem četla dneska ani nebyly žádný krize, hm je to těma vánocena až na T. ale ten začíná tak to jsme měli taky. Děvčatům přeji na víken dobré nervy protože my máme ke všemu tomu ještě plno práce, ale není to lepší? Jo a klukům (aby jim to nebylo líto:o)) taky přeji pěkný víkend příjemně proležený u televizky a u pivíčka.

Nekouřit, nekouřit, nekouřit – yveta

14.12.2007 18:20 | yveta

Tak Yvetko mám pro tebe zprávičku – byla jsem dnes v lese ………super. Jeli jsme na chatu na kontrolu a ještě pro nějaké věci a natrhat větvičky do vázy a jmelíčka je u nás taky kvanta. Prima procházka. Ale jaro chci pořád! Těším se až zase budu sázet ty kytinky a rajčátka a okurky a prostě tak no….
Nekouřit……….taky říkám všem a krásnou neděličku….. prožitou dle vlastních představ papa

15.12.2007 20:47 | Markét

Ahoj Markét – už jsem myslela, že se nikdo neozve je to takový příspěvek spíše na chat a ne na chat o nekouření, ale mě je tak dobře, že jsem se musela trochu podělit, dneska jsem byla na oslavě švagriných narozenin a NIC!!! žádná chuť na cígo prostě pohodička, ale to bylo u nich doma, ještě uvidím v hospodě. I alkohol jsem vypila a vůbec nemám chuť, fakt mi to zvedlo sebevědomí . Akorát včera když jsem šila do noci jsem měla chuť, ale udělala jsem si pár dřepů a dobrý. Prostě to chce se nepodávat a opravdu chtít. Tak zatím papapa

15.12.2007 22:00 | yveta

Zobrazit všechny příspěvky