Diskuzní fórum – ahojky-vsem-od-janiny – Odvykání kouření

0
Rate this post

Tak je to dnes 24. den bez jediné cg.Vypadá to jako chlubení, ale já se také fakt chlubím.Také jsem měla asi 2x docela krizi, ale vydržela jsem.Četla jsem, že trvá 20 sekund než pomine ta silná chuť.No mě to trvalo déle, ale zvládla jsem to.Je fakt, že pátky jsou pro mne nejhorší.A také ta moje chuť na sladké a ješte k tomu nemůžu sehnat tady v Liťáku pendrek.Jinak mám stále ten menší hrnek na kafe a stále si pročítám “jak přestat 21….” Kolegyně (kuřačky) mi fandí,že ony to prý nedokážou, tak to také potěší a dcery si také všimly,že už nepáchnu a manžel (přestal už před rokem) je náramně spokojený a všude mě chválí.No uznejte, že když už to všude vycinkal, nemůžu zklamat.A hlavně sebe.Tak se mějte a držím palečky.

24.09.2007 09:00 | Janina Ahoj,to je super.Moc ti to přeji.Můžeš mi napsat,co myslíš tím : “mám stále ten menší hrnek na kafe”?

Měj se hezky a vydrž.

24.09.2007 09:16 | Jitka

Jitko,také jsem ti dnes odpovídala,podívej se na příspěvek níže-nadpis Ahojky Martino,Vendo a všichni.J.

24.09.2007 10:58 | J.

Gratuluji,já jsem dnes 11 den bez cigerety. Chut mám stále ale zvládám to nad mé očekávání dobře.Kafe si ted více vychutnám,už ho nepiju v chladu na chodbě s cigeretou ale hezky v teploučku v obýváku u televize.A to jsem první tři dny nemohla kafe ani vidět.Prostě cítím že je vše čím dál lepší. JSME VŠICHNI DOBŘÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24.09.2007 11:51 | Alča