Diskuzní fórum – ahojky-potrebuji-podporu – Odvykání kouření

0
Rate this post

ještě odpoledne jsem si myslela, že vám budu přát “šťastné a veselé bez cigaret”, byla jsem docela v poho…. zapíchla jsem to na 5 dní v práci, ovšem manžel skončil 2týdenní marodní a zítra nastupuje do práce ; holt jsme se myšlenkově nějak minuli. Nevím jak bych to popsala, ani hádka, prostě to mezi náma vybouchlo, oboustranné výčitky jako hrom a tichá domácnost,nejhorší je, že nemám ani tak chuť to před vánocema srovnat,jako mám utkvělou představu, že cigareta by mě přinesla úlevu, Vím, že je to kravina, ale taky vím, že vás není moc na netu, kdo by to rozmluvil, ale teď fakt nevím, jak se rozhodnu

21.12.2007 21:06 | HanaR Hani, proboha neblázni !!! Honem začni něco dělat nebo si pusť hezký film nebo tak něco….. a hlavně!!! Zítra bude líp! Fakt! Akorát bys měla špatný svědomí a moc by tě to mrzelo!!!! Takových hádek ještě bude a kvůli úplným kravinám…….a to cigáro to nevyřeší…..

Vydrž to!!! Budu na tebe myslet a neboj, vím, jaký jsou chlapi potvory a jak umí namíchnout. Drž se!

21.12.2007 21:14 | kytlinka

Kytlinko, děkuji, vím, že všechno co píšeš je pravda, na ČT 1 běží momentálně 13. komnata se Špinarkou, která řešila zásadnější dilema než já momentálně, všechno si uvědomuju, ale není to lehký, jdu haji a snad zítra bude líp

21.12.2007 21:36 | HanaR

Jak řikala kytlinka. Ten pocit zklamání po vykouřené cigaretě rozhodně situaci nezlepší.

21.12.2007 22:45 | Pejsek Cigáro nepomůže, to je blbost !!! Jasně, že dřív jsme stresáky tak řešili a zvyk nám velí v tom pokračovat, to však nesmíme !!!Manželství je pro mě stresující prostředí, já dělám maximum, abych se vyhnul diskusím prostě mám teď něco jako tichou domácnost programově, snažím se komunikovat jen když to je nezbytné. Jak já říkám, mě dovede nas..t pouze moje vlastní žena, životní partneři na to snad musí mít nějaký speciální školení.

Normálně to rozdýchej a mysli si o chlapech co chceš, vydrž to, jde o ho..o, nemá cenu se tím zabývat.

21.12.2007 23:33 | Honza

…..je to jasný! Jsou nějaké erupce……před chvílí u nás proběhla výměna názorů kvůli tomu, jak jsem balila jeden dárek (jaký, to nemůžu napsat, měli by jste ze mě pr..l )….takže jak jsem psala výše, kvůli úplný kravině.
Honzi, jak dlouho jsi ženatý? …..z tebe začínám dostávat schýzu.

22.12.2007 00:01 | kytlinka HaničkoR nepodlehni, já vim lehko se říká těžko plní ale kdybys jenom tušila co já mám doma tak bys asi jásala, že to nemáš taky a říkala by sis to se mám dobře, já teď byla s tím mým na pivu s jeho partou pracovníků známe se léta všichni moc dobře, ale ten můj to špatně nese no nevim jak bych to napsala, ale schýza. Já si z toho už dělám šoufky, protože jinak to nejde, jinak bych se zbláznila. Pořád si říkám, že by to chtělo chlapa, ale kde ho sehnat.??A proto Hani nežel a hlavně nepodlehni!!! No na to ten můj čeká, ale mýlí se a má smůlu neudělám mu tu radost. U nás je to jako na horské dráze jednou dole jednou nahoře. Už jsem si zvykla, ale kdyby někdo chtěl ani bych se nerozmýšlela.

Všechno to píšu s nadsázkou jnak to ani nejde. Takže nic si z toho nedělej a vydrž. Papá. Uvidíš, že zítra ti bude fajn.

22.12.2007 00:28 | yveta

Hlásím, že jsem to USTÁLA!!!! Teď myslím chuť na cigaretu, jak to vypadá s manželem, resp. s manželstvím, netuším, už je v práci, ale vzhledem k tomu, že jsem mu lehce ovíněná vyčetla m.j. i to, že jsme do Shengenu vstoupili až teď a ne třeba před 5 lety, asi nic moc. Ještě před výměnou názorů jsme se domlouvali, že večer budeme kupovat kapra, tak budu čekat na smluveném místě,třeba to vzal s pochopením a humorem a bude to OK, ale DOCELA o tom pochybuju. Jinak Yvetko, tys mě rozesmála, mluvíš mi z duše. Tak se mějte všichni krásně, ještě zalezu na chvilku do postele, v 8 přijde vnučka, budeme péct vánočky /těsto krásně vykynulo/. Takže všem přeji krásný den bez cigaret a moc děkuju za to že jste a tak pomáháte.

22.12.2007 05:31 | HanaR Hani, gratuluji, dnešek bude hezčí o to “vydržení” :-)Nevím, kolik ti je (a je to i jedno), ale když jsi napsala, že přijde vnučka, vzpomněla jsem si na svou tchýni a tchána 🙂 Ty bláho, ta je z něj tak na nervy, že ho v létě poslala na měsíc do USA k příbuzným, aby si od něj odpočala 🙂 Občas s hrůzou zjišťuju, že můj manžel některé jeho geny podědil, tak jsem taky zvědavá, jak jednou dopadnem :-)……dost možná jako Honza……….:-(Když bylo mé dceři 1,5 roku , řekla strejdovi, že je “kletén”………tak jsme pátrali, odkud to má………no od babičky 🙂 Ta prostě dědu sjede, ať jsou u toho vnoučata, nebo ne 🙂

Tak přeji hezký den všem 🙂

22.12.2007 08:29 | kytlinka Ono to zase pořád není špatný, trochu jsem přeháněl, ale po 20letech manželství je pohár trpělivosti po okraj.Jdu plnit auto, odjíždíme na chalupu. Máme krámů jako na půl roční expedici na severní pól, musím se hodit do velkého klidu abych to nekomentoval, měli jsme si půjčit Avii.

Mějte nádherný nekučácký vánoce, ahooooj…..:o)))))))

22.12.2007 08:58 | Honza

Hele uznejte všichni, že máme nervíky trochu na pochodu a ono to manželství není zase takovej vůl a chlapem na nic, ale bez chlapa ještě hůř a obráceně to platí taky. Takže se držme a nekouřit. Cigáro nic nespraví. Hani jsi dobrá žes to vydržela tak papá

22.12.2007 10:58 | yveta

ja se teda bez chlapa celkem v pohode obejdu!! :- )

23.12.2007 13:09 | milos

Zobrazit všechny příspěvky