Diskuzní fórum – ahojky-decina – Odvykání kouření

0
Rate this post

nebyla jsem zde pár dní ale novinek je tu jak za půl roku. Zdravím všechny ,kteří típly poslední cigáro a začli šetřit třeba na pohodovou dovču v létě.Já jsem taky jen na začátku – dnes je to 18ý den a už se těším jak si za rok budem psát jak jsme oslavily roční výročí bez cigárka,snažím se věřit že to dokážu(moc bych si to přála),bůh ví co se za ten rok stane…Teď si čtu co sem napsala a vidím že mám depku,Nemám ráda konce a začátky roku.Souhlasím s Markét že jaro je nejkrásnější taky se na něho moc těším,to je takový nadechnutí a probuzení…No nic jsem zpátky v prosincu,a jdu na nákupy,ještě mi chybí pár dárků a velký nákup v nějakým hyper..Ale jinak je mi fajn a to hlavně díky vám,depka nedepka,doma mám místo popelníků svíčky,dcera mě chválí že už nám doma nesmrdí cigarety,a že jsem dobrá…mám našetřeno 900,-kč,kašlu na nákup v hyper a jdu si koupit něco na sebe a nebo voňavku??? uvidím,každopádně vás moc zdravím a místo kouření si běžte taky něco koupit:-))) č@uky báječní nekuřáci a díky-furt se vás držím:-))

18.12.2007 12:48 | Vjerka

Tedy Vjerko to je dobrej nápad, já si pořád říkám kolik už bych ušetřila, kdybych…. ale to bych musela mít železný prasátko a nedobytný, abych se do něj nedostala, protože mi pořád nějak nezbejvá. Pořád někomu dávám. Jak jsem to dělala dřív? Kup si něco krásnýho a za celých 900,-. Zastoužíš si to!

18.12.2007 13:00 | yveta

to znám,Ivčo,ale víš co já si řekla že budu tak nějak zdravě sobecká,protože kdybych kouřila tak si ty cigára koupím i kdybych si měla půjčit,a tak prostě si za to co jsem neprokouřila koupím třeba aspoň nějaký pěkný prádlo a až si ho obleču můžu si říct tohle bych neměla kdybych dál hulila,takže věřím tomu že i ty si zasloužíš udělat sama sobě tajnou radost,no né?? nebudeme zbytečně skromny,jsme dobry a zasloužíme si dáreček:-))) páá

18.12.2007 13:06 | Vjerka

Taky všem ahojky,
tak do obchodu by mě teď nedostali ani náhodou. Ušetřený penízky jasně vede Egypt zase na podzim. Prodloužit léto jako letos. Jinak fakt to jaro by to chtělo. Bohužel na cigo mám chuť pořád, ale je to čím dál stejný. Já vlastně ani nevím (moc si nepamatuju kdy jsem nekouřila protože hulím od 14) jaký to je nekouřit – Nějak jsem s těma blbýma cigárama strostla. Ale já tomu nepřeju žádný vítězství. No jo mám tky trošku depinku, ale ono to přejde. Tak všem přeju nedepresujte se!!!!!!!!!!!!

18.12.2007 16:50 | Markét