Diskuzní fórum – ahoj-vsichni – Odvykání kouření

0
Rate this post

tak jsem dneska po 4 volných dnech byla opět v práci a cítím, že začínám být lehce agresivní. Prostě se některé věci nevyvíjejí podle mých představ, za chleba a 2 páry párků jsem zaplatila 50,50 Kč a paní pokladní neměla nazpátek padesátník, to byla ta poslední kapka a co je nejhorší, na cigaretu myslím víc než je zdrávo.Asi půjdu brzy spát a budu doufat, že zítra bude líp…..

18.12.2007 16:17 | HanaR

Hani klid já mám taky depku tak ti ani raději dnes nebudu psát. Snad se z toho brzy vyhrabeme.

18.12.2007 16:55 | Markét

chápu jak ti je…kdyby aspoň dali všichni kolem pokoj,ale oni néé,furt otravují.taky mám strašný chuťe,ale zítra bude líp,uvidíš:-)))zatím se drž …

18.12.2007 17:24 | Vjerka Hani, dnes je nějaký špatný den, běž spát, odpočiň si a bude líp.Markétko, ty jsi naše sluníčko a povzbuzovatelka, ty snad ani depku mít nesmíš.

Takže, vydrž Prťka, vydrž!

18.12.2007 17:27 | Jiřina

Tak se také hlásím, ale dnes mám rekord ve spaní, jsem po noční, ještě jedna dnes a zasloužené volno, ale asi že jsem si ráno vzala opět neurol, tak jsem nyní vstávala, a hned se dívám co vy tady. Hani,je to tak, naše duševno bohužel nám dává zabrat, ale začínaly jsme spolu, tak to vzržme, máme to za18 , a to už se nyní bude v dobré obracet, věř, a třeba v létě si za neprokouřené penízky dáme týden lázní, co ty na to, moje tělo už by to potřebovalo asi i nyní, ale to budu řešit až bude vhodnější doba, . MŮŽETE SE OZVAT KDO UŽ SI JSTE JISTÍ S TOU PRAHOU TOHO 27.12.? ahoj,

18.12.2007 17:35 | zdenka

Hm to ja toho moc nenaspim. Od ctvrtka nekouim. Dnestni noc byla zatim nejhorsi. Budil sem se spocenej a nemohl sem spat.

18.12.2007 18:12 | T.

všem dík za podporu, asi jsou fakt nějaký erupce, protože se neozval nikdo, kdo by byl dneska šťastnej a spokojenej a hrdej na to, že přestal kouřit…. už jsem se trochu zklidnila, byla jsem se projít s pejskem, teď jsem si nakrájela hromadu čínského zelí a chroupám a koukám co píšete. Musím se ale přiznat, že jsem se přistihla, jak si v duchu nejen sama pro sebe ale i pro okolí připravuju výmluvy a obhajobu toho, že jsem začla zase kouřit. Tak takové hříšné myšlenky mám 6 dní před vánocema, potřebovala bych pořádně vynadat.

18.12.2007 18:53 | HanaR

Myslím že dneska o depce nemůže být řeč, tomu už říkám velká krize. A navíc jsme byli dneska s kolegy na obědě a zjistil jsem že naše účetní, která půl roku nekouřila tak zase začala a v jednom momentě mi to málem podlomilo nohy.Tak se držte

18.12.2007 18:54 | martin bike

Zdeni, v září jsem byla na týden v termálních lázních v Harkánech a bylo to super! Líbilo se mi tam víc než v Egyptěa ani to nebylo moc drahý a fajn balzám na klouby, nervy atd.

18.12.2007 18:56 | HanaR Tak dnes je to fááákt lepší. Ženský my jsme byliy v Egyptě jen 4 baby hezky all inclusive a náramně jsme si to užily. Fáákt nářez. Ale lázně můžou být taky super, pokud mi nevyjde Egypt tak vemete mě do party? To by bylo fajn. Nebo možná pojedu na obojí.Zdeni moc ti závidím, že jsi měla asi super chlapa- já a dovolená s manželem nic moc. No jak říkala moje kolegyně s prevítem nic moc bez prevíta ještě hůř. (TO je na mě)

Holky tak dneska ať je Vám taky lépe a papa

19.12.2007 13:03 | Markét

HaniR – klíííídek bude líp uvidíš. To je všechno taky těma hoňkama, já se nezastavim celej den, jen aby všechno bylo a potom tě rozhodí i taková kravina. Ale musíme to házet za hlavu jsme přeci na to zvyklý, že holt nemáme všechno tak jak chceme a hodně věcí si musíme vybojovat sami. I sami se sebou. Takže – pevný nervy, vypnout hruď a s chutí do nového dne. Pápá :o)))))

19.12.2007 15:26 | yveta

Je pondělí a já se zase dostal k netu.Vše jsem si četl,je toho tolik,že nevím jestli na něco nebo někoho nezapomenu.Zdenko souhlasím abychom si tykali.Co se týče zdravé výživy tak já jím všechno,ale u nás vaří žena,takže jíme převážně zdravou výživu.Objektivně musím říci,že něco mi chutná a něco zrovna moc ne.Stravujeme se tak už asi 14 let a má to spoustu výhod.Vyjmenuji některé.Vůbec se po tom netloustne,můžeš se tím cpát od rána do večera a nic.Já měřím 185 cm a stabilně mám okolo 80 kg,žena má postavu jak modelka,Dále než jsme se tak začali stravovat,měl jsem různé střevní potíže-ty zmizely,dále prakticky vůbec nikdo z nás nemarodí.Podotýkám,že to není ůplně nejlevnější způsob,bio potraviny jsou docela drahé.Tak tím to ukončuji.Vítám nové přírůstky, Markét o tom E cigáru jsem taky uvažoval, pokud bych do toho znova spadnul,tak už jedině tohle,ne cigarety zdehtem.Mimochodem Markét četl jsem že jsi pořád měla u sebe cigarety,Tak to seš fakt dobrá a obdivuju tě.Já taky odvykám bez pomůcek a kdybych je měl u sebe,nevím,nevím.Právě že je nemám a musel bych se obléknout a jít pro ně ,tím pádem je dost času to zarazit,mi pomáhá.Yveto a Ireno, vydržte nezahodte ty dny,není to snadné,ale bude to lepší.Pejsku správně ti to bylo napsaný jiřinou,že to byl jen úlet to se nepočítá, v klidu se seber,nic se tak hroznýho nestalo,bojuj dál.Všecny vás zdravím ,musím už jít něco dělat.Ahoj

10.12.2007 06:33 | Pepe

Koukám, že tady dneska chcíp pes. Ani já nemám čas vás sledovat a psát, zase kreslím v AutoCadu a je toho moc, zvlášť když zítra mám dovču. Dneska máme pařenici s bývalou prácí, další náročný test vůle, ale jednu kalbu už jsem přestál tak si věřím. Taky si věřte !!! Ale i sichrujte !!!

10.12.2007 14:27 | Honza

Jsem ráda, že je po víkendu, i když se vidím zezadu. Lépe to zvládám, i když je tu jak v putyce.
Honzo, myslíš opasek a kšandy – náplasti a žvykajdy?

10.12.2007 14:46 | Irena

Náplast nedám, žvejky beru sebou. Kde to seš, že se vidíš ze zadu a v putyce?

10.12.2007 15:07 | Honza

U rezatých potvor, a pádí k Táboru. V kanceláři jsem sama, ale do ostatních jsou otevřené dveře.

10.12.2007 15:18 | Irena

Tos mi to osvětlila, jdu na tu kalbu pak snad budu chápavější…:o)))
Znáte někdo Antietanol 07, český vynález na odbourávání chlastu ? Beru si ho, mě to pomáhá. Zítra čau….

10.12.2007 15:34 | Honza Tak jak to tak pročítám, dneska tu opravdu chcípl pes!!Miloši, chlapům´jde možná všechno líp ale my ženský zase víc vydržíme heč!! :o)Jinak dnešek ok, na cígo chuť asi tak jednou, jídlu se docela vyhýbám. piju hodně – samozřejmě nealko, kdyby se jako někco podivoval.Jdu pracovat, aby ta chuť opravdu byla jenom jednou. Tak zítra ahoj. Mějte se všichni krásně, Pepe pošli něco ze zdravý výživy co ti chutná taky bych to chtěla zkusit a být jako modelka….

Holky držte se všechny i ty Hani R. je to těžký, ale překonáš to.

10.12.2007 16:30 | yveta

Hele tak to ne – žádný prášky na kocovinu – hezky protrpět- jinak místo kouření bych začala chlastat. Pepe papej si co chceš, já papám taky co chci, to je masíčko, čokoládičky, dortíky no prostě vše na co přijdu a mám 165cm a 50kg.Na modelku nemám výšku hahaha. No ale dřív jsem byla hubenější no ale s věkem přibývají vrásky i kila. E cígo je fakt bomba – dnes při obědě na mě v kuřácký hospůdce všichni čubrněli a nechápali – nikdo nezná – prostě frajeřina. Žádný z kanclu do mrazu ven, dala jsem si z legrace v práci ke kávě aby pánové viděli a měla jsem opět úspěch.

10.12.2007 16:41 | Markét

pejsku ty uz nezijes? aspon vsichni tvrdi, zes tu chcip? :- ))

10.12.2007 16:56 | milos No to byl blbej fór:0)

Já sem zalezlej v boudě, tam aspoň na mě žádnej kuřák nefuní.

10.12.2007 20:10 | Pejsek

Jasně Markét souhlasím s tebou, papej si co ti chutná,já taky sním vše,a jak už jsem psal ,moje žena sladkosti též miluje,snažil jsem se jenom vám trochu objektivně o tom něco málo napsat,nijak vám to nevnucovat,já si myslím ,že hlavní je aby byl každý v pohodě,a to si myslím že Markét jsi,,a to je dobře.To e cígo je asi bomba,měli by ti něco dát za reklamu,Zdravím tě a těším se na tvoje příspěvky.

11.12.2007 06:26 | Pepe

Yvet,rád bych ti něco počítačítačem poslal kdyby to šlo,věřím že spousta věcí by ti chutnala,já si myslím že vyzkoušet se může vše,bomba je to ,že se po tom fakt netloustne,já se kolikrát nacpu k prasknutí a nic.Koukám,že i u tebe chut na cígo slábne a to je dobře.Asi máte všichni tenhle týden ranní,že se tu ráno skoro nic neděje.Zdravím tě a držím palce.

11.12.2007 06:34 | Pepe

Pepe všechno jde jenom chtít se musí

11.12.2007 16:29 | yveta

Než jsem se rozhodla, že skoncuju s cigaretou zašla jsem na tuhle diskusi. Musím říct, že mě mile překvapilo, jak se dokážete podržet navzájem a poradit. Je to už třetí den co nekouřím. Příteli jsem pořídila náplasti Niqvitin CQ. Je s nima nadmíru spokojený. Já se musím obejít bez ničeho, ale i tak to jde. Všem co se ještě nerozhodli přeju, at se nebojí udělat první krok a všem co se drží a nekouří přeji , at vydrží. :o) Mějte se hezky Iveta

29.08.2007 17:29 | někdo neznámý

Taky všem držím palce, už budu mít za sebou čtyři týdny a je to čím dál lepší, asi to bude znít nabubřele, ale jsem na sebe hrozně pyšná. Tak buďte taky, protože je na co, a dávejte o sobě vědět!

29.08.2007 20:51 | Jiřina

Jiřko jsi dobrá a vůbec ne nabubřelá.

30.08.2007 10:24 | Janina

Ahoj Jiřko, myslím, že být na sebe pýšný je v našem případě na místě, mě třeba kolegyně v práci přímo závidí, že to zatím zvládám a dává mi najevo, že to stejně nevydržím, ale já jsem rozhodnutá to fakt zvládnout, protože podruhé bych začínat nechtěla, bylo to pro mě dost těžké, hlavně po psychické stránce. Jiřino kdy máš den “D” já jsem skončila 3.8., myslím tedy, že jsme na tom podobně. Drž se. Martina

30.08.2007 17:31 | někdo neznámý

Ahoj Martino, jsme na tom fakt skoro stejně, přestala jsem 4.8. Taky to pro mě bylo hrozně těžké po psychické stránce a neumím si představit, že bych to měla absolvovat znovu. Ale k tomu nedojde, že jo, Martino, protože my jsme statečné holky. Všem držím palce a pište!

31.08.2007 05:58 | Jiřina

Ahoj Jiřko, jak tak koukám na kalendář, budeme už od příštího týdne moci počítat naše nekouření na měsíce a to je bezva, pořád se mi to nechce uvěřit, že já takovej závislák , prostě nakouřím, je to super a máš pravdu, že už nesmí dojít k tomu abysme znova začaly a naštvaly a zklamaly samy sebe. Všichni se držte , bojujte a hlavně pište, to nás navzájem podrží. Martina

31.08.2007 22:32 | Martina

taky zdravím,nekouřím tři týdny,bez podpůrných pomocí.Teď už je to dobrý,ale ty absťáky co jsem mněla,byly kruté.Už kvůli tomu nemohu začít kouřit,ani nechci.Teď se cítím uý dobře a mám sama ze sebe eadost,že to nejhorší má za sebou,ale co mně teď trápí je váha.při absťácích jsem se cpala samýmy sladkostmi,přibrala jsem tak,že teď chodím na rehabilitaci,neboť mám bolesti páteře.chci akorát poradit těm co začínají,ať při nekouření začnou se více hýbat.Já spíše omezyla pohyb a to je špatně.Na každého to může reagovat jinak,ale hlídejte si váhu od začátku.Všem držím palce ať vydrží nekouřit,je to príma výtězství Milada

01.09.2007 18:05 | někdo neznámý

Ahoj Milado, píšeš o abstácích..vzpoměla jsem si na svoje. Já nekouřím týden a mám poruchu spánku. Probouzím se z hrozným bušením srdce, vyděšená, že jsem někde zapoměla syna ..ve školce, nebo u babičky…ale vím, že to patří k změnám v organismu a že se to srovná . Doufám a věřím v to :o). Souhlasím s tím co píšeš..už kůli tomuhle nemůžu prostě začít kouřit a celé to někdy znovu opakovat . Někde jsem četla, že odvykání kouření jde ruku v ruce s kilama, ale boj s cigaretou je sám o sobě tak těžký, že se nedá zvítězit nad obojím. Musí se prostě postupně. Nejdřív přestat kouřit..později schodit kila. Držím ti palce a až naberu trochu dech, tak jdu taky na ty svoje kila :o) Mějte a bojujte Iveta :o)

01.09.2007 19:58 | Iveta

Ahoj Iveto,vydrž nekouřit,každý den bude lepší a lepší.Cítím to na sobě.Na rehabílitaci mně sestřičky rozhýbaly a navedly mně na cestu pohybu a tím pádem půjde i váha pomalu dolů.Teď stojím na váze,což jsem potřebovala.Na cigaretu sem tam mám chuť,ale jak si představím co jsem přetrpěla,tak mně hned chuť přejde.Jsou to jen sem tam takové malé záchvěvy.Dá se to ,,rozchodit”.Včera jsem po dvou letech opět vyjela na kole,paráda.Sice jsem ujela jen 8kilásku,ale pro začátek dobrý.Když se budeš věnovat taky sportu,zapomeneš i na kouření.Já jsem v poho i když vím,že si nesmím zapálit už nikdy ani jednu.Vždy ta první byla pro mně start na další cígaretu.Přejí hodně pevné vůle k nekouření všem.Milada

03.09.2007 18:19 | někdo neznámý

Zobrazit všechny příspěvky