Diskuzní fórum – a-ted-vsichni-naaaadech-a-vyyyydech-uklidnuje-to – Odvykání kouření

0
Rate this post

…Ahojda všici!!!!…táááák,jakpak se držíte?????…hm hm…tak doufám,že zuby nehty… ;-)…já jsem zatím v cajku…nóóóó,sice už jsem dnes párkrát přemýšlela o tom,že zajdu do trafiky,ale nebojte se,tento vtíravý špatný nápad zavrhuji… :o)))))….hulím inhalátor o sto šest,chystám se na 4 náplň…. :o)))…áááá musím uznat,že to má své výhodičky….konečně nesmrdím jak 2krát típlej vajgl žumpoidní…….a všimli jste si jak vzduch venku krásně voníííí???… ;-)…cítím ve vzduchu vánoce…….Miloši,je to príma,že to zvládáš bez pomůcek a fakt tě za to obdivuji…a 9 týdnů ..SUPER!!!!….já bych to bez ničeho nedokázala….Nicorette inhálator je bezvadnej,užívám si ho téměř jako cigárko….a přitom s vědomím,že v něm není 200 karcinogeních látek,ale pouze můj milovaný nikotin….škoda jen,že se po něm nemotá hlava,jako po cigárku..jinak je dokonalej…..tááákže,kdyby ti přeci jen někdy hrozil kolabs,neboj se a jdi do inhálatoru….ale věřím,že ty ho potřebovat nebudeš,zvládáš to totiž velmi dobře….čučim jako blázen,že můžeš chodit i do hospůdky….hm hm….já alkohol teď hóóóódně dlouho nebudu moct….možná si přiťuknu až na Silvestra……(..a Tweetyho 😉 )……jůůůů a cos mi to tam písal,čéče…jako že jsem přibrala 10 kilo,za 14 dní….hm,tak to by bylo na sebevraždu… :o)))) :-)….já přibrala 17 kilčo za půl roku….je to hodně,ale kvůli nekouření bych klíďo objetovala i 50 na vrch…kilča se dají shodit…černý plíce už růžovoučký nikdy nebudou…..tááákže ani ty si z toho nic nedělej a papej dál….já jsem dnes už zblajzla 2 čokolády….no áááá???…účel světí prostředky…. ;-)….a Tomovi i ostatním….nekouřila jsem třičtvrtě roku a nevím jak to mají ostatní…ale nebylo dne,kdy bych si na cigaretu nevzpomněla….budeš jí potkávat stejně celý život….lidi na ulici,přátelé,rodina,televize….věčně bude kolem tebe někdo hulit a ty se budeš jenom dívat…….a ten červíček bude v hlavince bydlet napořád….. tím tě nechci vůbec strašit,ta chuť samozřejmě bude časem menší a menší…téměř žádná….přesto se budeš muset kontrolovat celý život,protože kdyby si v ostražitosti polevil,může tě zase převálcovat….jako mě……tááák moji voňavoučtí lidičkové ,držte se a nekuřte!!!…….přeju krásný středeční podvečer!!!!…Pááááá V.

P.S.: …Kuk Jardo ( 12.11. )…..jak jsi na tom????….zvládáš to???

14.11.2007 16:39 | Verulík no ty ses rozjela :- )). tam byl samozrejme error – melo to byt za dva mesice a ne tydny.no zrovna ted se laduju tycinkama :- )). zrovna mam dost pracovne vytizene obdobi, posledni tydny jsem docela ve stresu od rana do rana – v tom mi cigareta vzdycky pomohla, vzpomenu si vic nez v hospode nebo pri sipkach… ale nekdy me naopak pozorovat kuraky v hospode posiluje! a navic ve sve oblibene knajpe mam i dost znamych, co odvolali.

btw, je jeste nekdo z vas, co s cigaretou mozna naveky odlozili i kavu? (tu cca o mesic dele nez cigarety) uz se napajim jen vsemoznymi cajicky…

14.11.2007 21:47 | někdo neznámý

sakra, to zase ja…

14.11.2007 21:48 | milos