Diskuzní fórum – a-co-treba-vule-naplasti-atd – Odvykání kouření

0
Rate this post

neni vam tak trochu divne, ze se na teto diskuzi nemluvi o nicem jinem nez o jednom pripravku???zadna jina forma? proste vysolte 960,- a zkuste to….

30.06.2007 21:14 | bb

ty vole to je fakt…

30.06.2007 21:15 | michal Protože kouřím 20 let, 30-40 denně. A všechny ty náplasti a žvýkačky jsem zkoušel několikrát, a byly to jen vyhozené NEMALÉ peníze!!!A tady jsem se dozvěděl o champixu, tak jsem ho zkusil a on funguje.

Proto tady všichni mluvíme jen o něm,proto!!!!!!!!!!

30.06.2007 23:35 | Martin

I ja musím bohužel konstatovat že mě nic nepomohlo v ukončení kouření, vím měla bych být k sobě více tvrdá, jiní to dokázali a tiše závidím.ale je to nové ,proto ty možná pro tebe časté polemiky okolo tohoto léku. přeji ti abys nikdy tento lék brát nemusel a byl silný!

01.07.2007 07:56 | zdenka

píše se tady ” prostě vysolte 960 korun” . ale kolik bohužel solíme za cigarety??? Aco zdraví? ano je to moje blbost, neměl jsem začínat, a ted babo rad!!! přeji zdar

01.07.2007 09:09 | někdo neznámý Pravidelně jsem začal kouřit ve svých osmnácti letech. Ke kouření mě částečně dovedli lékaři a pooperační stav. To proč a jak by bylo na velmi dlouhé vyprávění a proto to přejdu. Dnes je mě 67 let a kouření byl nepřekonatelný zlozvyk, kterého jsem se nemohl zbavit. Jednou jsem takhle seděl u televize a viděl pana Paroubka jak potí tuky. Moje vědomí zareagovalo a já jsem se sám sebe zeptal, proč mám podporovat ze svých peněz podobné lidičky a řešení bylo nasvětě. V pondělí jsem vykouřil místo čtyřiceti pravidelně kouřených cigaret pouze tři. V úterý pouze jednu a v dalších dnech již nic. Abych si celou situaci náležitě vychutnal, tak v kapsičce u košile jsem měl a neustále mám otevřenou krabičku cigaret a zapalovač. Tato situace trvá již více jak rok. Od té poslední vykouřené 4 července 2006 ani jedna. Ano byly to galeje, které jsem si naopak sám ztížil tím, že jsem měl cigarety stále u sebe. Uslintaný bernardýn a já, jedno bylo. Dnes mě již naprosto kouření neláká a mohu být i v kuřáckém prostředí. Z vlasních zlušeností mohu potvrdit, že přestat s kouřením lze a bez jakýchkoliv podpůrných prostředků. Stačí se jen něčím motivovat. Pro mě byl motivací pan Paroubek. Něco podobně odstrašujicího doporučuji každému, kdo chce přestat. Dale k tomuto kroku potřebuje pevnou vůli.

Přeji všem hodně zdaru.

05.07.2007 20:44 | někdo neznámý

Jeste za Vas pan Paroubek odnaucil kourit neb pan Topolanek by vam to ted dvakrat zdrazil a mozna bude jeste kazdy platit pausal za znecistene ovzdusi podle poctu vydechu koure.

20.10.2007 22:29 | někdo neznámý

Zobrazit všechny příspěvky