Diskuzní fórum – 3-den-o – Odvykání kouření

0
Rate this post

…NAZDÁREK KAŠPÁREK !!!!!!….. :o))))))….jak se máte lidičky?????…nekouříte,nekouříte?????…tak to je móóóóóc dobře….!!!….dnes abstinuji 3 den….hm hm …je to síla…..kroutí se mi držtička i prsty na nohou……..áááále přec jen jsem na tom o kapínek lépe,než včera….to byla fakticky krize….uffffffffffffffffffffff…..přísahám!!!!…potkat někoho,kdo by mi nabídl cígo….beru všemi deseti!!!!……..já vím Bohumile…já vím…….leč naštěstí a zaplať páááááán Boháč…jsem nikoho takového nepotkala………je to asi i hodně o štěstíčku….( a vůli..já vím…. :-)) )….tak snad se na mě nezlobíte…. :o))) 😉 (..vážně jsem nikoho nepotkala… :-)) )…pro dnešek jsem načerpala inspiraci k nekouření na netíku….a věřím,že je to inspirejšn na mnoho dní……..tááááákže pokud máte dneska nějaké choutečky na cigaretku,mrkněte se zde :

http://www.kurakovaplice.cz/index.php?strana=fotografie

http://www.kurakovaplice.cz/index.php?strana=videa….zaručeně vás to přejde….jsou to pěkně humidózní fotky a videa kuřáků……..no fůůůůůůůůj…. …jináč přeji príííííma dník….radujte se,je pááááátek!!!! :-)))))))

..V….

16.11.2007 16:27 | Verulík Ahoj Verulíku….Občas mám chut, ale ty jsi mi ji tím odkazem zase na nějakou dobu vyfoukla..:o))) Tak dík…máš to u mě…:o))

za pár dní 3 měsíce bez Iveta

17.11.2007 15:15 | někdo neznámý

Zvládám to s náplastěmi docela bez problému už 6 dní, ale tennhle odkaz je fakt kentus a další podpora

20.11.2007 09:16 | Martin